Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném, ha írnátok sikertör...

Szeretném, ha írnátok sikertörténeteket a fogyásotokról! Hány kilótól sikerült megszabadulni, mennyi idő alatt, milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Én jelenleg Norbi update diétát csinálok, esetleg ehhez kapcsolódó sikersztorikat is várok.
2009. szept. 2. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Úgy volt, hogy az első munkahelyemre, 53 kg-osan mentem. Tolmács voltam. Hetente legalább három alkalomma, éttermi ebéd, sokszor vacsora is. Mozgás nuku, mert mire hazaértem meghalni se volt erőm. Rövid úton észrevétlenül lettem 90 kg. Nekem volt annyi eszem, hogy egyetlen siker meg sztárdiétába se kezdtem bele, hanem egy testépítő ismerősöm segített nekem. Elcipelt az edzőterembe, na nem gyúrni, hanem komótosan tornázgatni. És összeállította azt az étrendet, amit a testépítők használnak versenyek előtt. Egészséges, és nem az izmaidat bontja le, mint a többi diéta. Hanem zsírt. Repültek lefele a kilók. Azóta 53 kg vagyok megint a 170 centimhez, testépítek, amatőr versenyzek, normálisan eszem, mindent amit megkívánok, de persze nem ész nélkül. Egy gramm sem jött vissza. Ennek három éve.

2009. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem haragszik meg a barátnőm, ha belinkelem róla ezt a cikket, fotókkal együtt:

[link]

2009. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit kifordított a történetem, ugyanis nagyon vékony testalkatú voltam és az istennek se tudtam meghízni pedig sok mindent kipróbáltam.. aztán elkezdtem tömegnövelőzni edzés mellett. Mi történt? Szedtem magamra szépen 10 kilót.. a hasamra! Úgy néztem ki mintha terhes lettem volna, srác létemre.. de legalábbis egy nagyon csúnya sörhasat fejlesztettem ki. Körülbelül 1 évi edzés kellett ahhoz hogy visszanyerjem az eredeti lapos hasam. Hogy értem el? Elmentem egy edzőterembe és ott profiktól kértem tanácsot és edzéstervet. Iszonyat nehéz volt de sikerült. Nem ápdét kell hanem rendes, személyre szabott diéta és mozgás, valamint rengeteg kitartás.

A legtöbben itt buknak el, feladják 1 hónap után. A másik hiba pedig az hogy nem figyelnek az alkatukra és többet akarnak fogyni mint ami jól állna nekünk.

Ez sem sikersztori, de pl a duci, mosolygós arcú osztálytársnőm undorítóan beesett arcú bányarémmé vált a fogyási mániája miatt.

Egy másik ismerősöm nagyon vonzó molett nő volt, fogyás után pedig egy lógó bőrű, beesett arcú valaki lett.

Szerintem előbb kell elfogadnia magát az embernek, utána megkérdezni ezt: "Miért akarok én lefogyni ha jól érzem magam így?"

Ez persze nem érvényes akkor ha valaki kórosan kövér és veszélyes az állapota az egészségére.

Gondolkodni kell.

2009. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen elértem a csodás 100kg-t, persze lányként, 175cm-rel. a kutya nem nézett rám, borzasztó volt, hogy sokan bántottak, gúnyoltak emiatt.

aztán nyáron elkezdtem bringázni. nem is olyan sokat, hetente párszor. mire elkezdődött a suli fogytam 10kgt. és azóta még 10-et.

most 21 éves vagyok, mostanra sem lett topmodell alkatom, de folytatom a diétát, és igyekszem sokat mozogni.

heti 2x járok edzeni, spinningre (az egyik legjobb edzés) 1 óra az egész, de a végén úgy folyik rólam a víz, mintha most jöttem volna ki a zuhany alól. :)


ha van a közeledben lehetőség erre a mozgásra, javaslom próbáld ki. szépen lehet vele alakot formálni és fogyni is.

2009. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Anno sportoltam, igen intenzíven 12 éven át.. Aztán egyik napról a másikra abbahagytam.Ekkor voltam 162 cm és 52 kiló. Első évben 10 kiló jött fel, a következő évben már összesen húsz, és a negyedik év végére, 106 kilónál álltam meg. Persze ez nem csak a sport abbahagyása miatt volt, hanem a végén már nem volt önkontroll sem.

Aztán vége is lett a legelső kapcsolatomnak, magam alatt voltam, és úgy döntöttem új életet kezdek.

Elkezdtem esténkén intenzív tempóban sétálgatni, odafigyeltem hogy cukormentes üditőt iszok, vagy csak vizet, a csipszekről és egyéb nasikról is teljesen lemondtam. Ha megkínáltak egy-egy falatot talán bekaptam, de külön nem vettem.

Este hat után semmit nem ettem, ha nagyon nem bírtam egy almát talán megettem.

Annyi volt a rásegítő, hogy vettem egy kínai szűztea nevű teát, ami vízhajtó és salaktalanító. Napi többszöri székletem lett tőle, ami nagyon fontos, hogy kiürüljenek a felesleges cuccok és rásegít az emésztésre. (800 forint 30 adag tea )

Egy év alatt 30 kilót levágtam, még mindig van túlsúlyom, de tudok normális ruhákat venni, nem pedig lepedőket :)

Szóval én úgy gondolom hogy önfegyelemmel csodák történhetnek, nem kell ehez semmi csodadiéta, mozgás és önfegyelem, nekem ez volt a kulcs.

:)

27/N

2009. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!