Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami "extrém" fogyási...

Van valami "extrém" fogyási metódus, afféle vészhelyzeti forgatókönyv?

Figyelt kérdés

Mostanra nagyjából 3-4 féle diétát végigpróbáltam, úgy hogy rendszeresen mozgok mellettük, szigorúan betartottam őket, konzultáltam szakértővel mindegyiknél, hogy mire kell figyelni, mégis megragadt rajtam néhány kiló, nagyjából olyan 2 centi zsír has-derék és fenék tájon. A combizmaim szépen kijönnek, vádli szépen kijön, karom is rendben van, de ezzel a maradék zsírral nem bírok. A kérdésem témája: Van -e olyan módszer amivel (ha izomvesztéssel is akár, de) meg lehet szabadulni és lehetőleg minél gyorsabban ettől a megmaradt plusztól?

Jelenleg a harcosok diétáját csinálom, ami ugyan annyit használ mint egy kiegyensúlyozott étkezés (a plusz időt leszámítva amit az étkezések hiányában nyerek,) tehát se nem nő a súlyom, se nem csökken.

Tudom hogy izomvesztéssel fogyni nem egészséges, de már eléggé elegem van ebből az egészből, hogy hiába pörög az anyagcserém és figyelek hogy 0 vagy negatív kalória legyen a heti mérlegem végén, mégsem tudom leadni.

Előre is köszönöm a segítséget.


2013. jan. 30. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanra nagyjából 3-4 féle diétát végigpróbáltam"


Na, itt a probléma. Ha végigcsináltál volna egy ésszerű diétát (érts szálkásító), lett volna egy kis plusz türelmed, akkor most nem kéne a zsíron problémáznod, és olyan értékes dolgot is, mint az izomzatod beáldozni.

2013. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi probléma nincs azzal, hogy az elmúlt három évben négy féle diétát csináltam végig egymás után. :) Azt hiszem nem kapkodtam vagy türelmetlenkedtem. Ilyen kifejezéseket pedig, mint szálkásítás ne puffogtass, mert csak lejáratod magadat. Még szálkásító edzésre is húzza a száját aki foglalkozott már ilyesmivel, nem hogy a szálkásító diétára. A legnagyobb problémám egyébként hogy az aerob és kardio edzéstervekre nincs időm (előbbihez leginkább).

Persze azért köszönöm hogy válaszoltál.

2013. jan. 30. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy elve nem kellene ennyi féle diétának lenni, hiszen a diétának egy a lényege, a zsír leadása minél kevesebb izomveszteség mellette, tehát eleve csak 1 módszer működik, a többin csak meggazdagszik valaki - nem az, aki alkalmazza.

Szálkásító edzés, pedig nincs.

2013. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért durva, hogy ennyi idő után, mivelhogy ezzel jöttél, még mindig itt tartasz tudásbelileg, de sok sikert azért.
2013. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na most szeretném megtudni, hogy mi a baj a szálkásító diétával, pláne az edzéssel....
2013. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zsirleszivas?
2013. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Na most szeretném megtudni, hogy mi a baj a szálkásító diétával, pláne az edzéssel...."


A világon semmi, még azt sem mondanám, hogy bonyolult, mert nem az, inkább az emberek agyában rejlik a hiba valahol...

2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért vagyok kíváncsi rá, hogy a kérdezônek mi a baja vele.
2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Öhm... az hogy helytelen az elnevezés. A szálkásítás azt jelentené, hogy az izmaid "szálkásodnak", márpedig ilyen nincs. Az izom nőhet, lehet ilyen-olyan formában javítani a minőségét, de "szálkásítani" nem lehet. Az ún. "szálkás" izomzat zsírtalan testet jelent általában, aminek az izmokhoz kb. semmi köze, mert lehet 20kg izommal is valaki alacsony % -on testzsírban, meg 2kg -al is, tehát ez nem definiál semmit.

Örülnék ha valaki tudna válaszolni is a kötekedés és a tudásbeli, vélt hiányosságaimon való élcelődés helyett.


8:37 -esnek: Ennyire drasztikus megoldásra nem vágyom és mindenképp szeretném mesterséges beavatkozás nélkül elérni a kívánt eredményt. Másrészt elég költséges is lenne a dolog, amit nem engedhetek meg.

2013. febr. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!