Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Igényes nők...

Eviiiii kérdése:

Rubint Réka Igényes nők edzésprogramja dvdt, ha csinálom, fogyhatok, vagy csak alakot formálok?

Figyelt kérdés

158 cmhez 88 kiló vagyok, és 19 éves. Nagyon-nagyon szeretnék fogyni, már tizenkét-tizenhárom éves korom óta mindig fogyózok, kisebb nagyobb sikerrel. Volt, hogy fogytam már 10kilót is, de másfél éven belül visszajött. Most viszont még eltökéltebb vagyok, mint eddig, mert szép és vékony akarok lenni. Az volt eddig a bajom, hogy hamar akartam nagy eredményt elérni. Másfél éve is fogytam 6kilót másfél hónap alatt, zumbáztam, meg 90 napos diétát csináltam, de beleuntam. Mármint a diétába.

Január eleje óta elkezdtem fogyózni, alig ettem valamit, az anyagcserém lassú volt nagyon... Megakadtam, de nem adom fel. Rubint Rékára tornázom mindennap, egészségesen étkezem, ha tésztát eszek, akkor durumtésztából, teljes kiőrlésű kenyeret, sok zöldséget,stb. Már január eleje óta fogytam két kilót, ezért vagyok most 88. Ha csak Rubint Rékázok, napi 20 percet, azzal emellett az étrend mellett sikeresen fogyhatok? Vagy tudtok még valamit ajánlani? Három műszakban dolgozom, nagyon fáradékony vagyok, suliba járok... Kb napi fél órára van időm, a munka, a tanulás, és a párkapcsolatom mellett.

Kérem, ha valaki tud, segítsen. Javaslatokat szívesen fogadom :)


2013. jan. 31. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól eszel, fogyhatsz, ha nem eszel jól erre kevesebb esélyed van (mint ahogy eddig is csak mérsékelt sikered volt). Edzés igen, formálhat, jót fog tenni az izmaidnak, ámbár erre komolyabb edzést ajánlanék (szintén ingyenes videót, otthon elvégezhető gyakorlatokat).


Nem eszel egészségesen, a teljes őrlésű kenyér, durumtészta hiába akkora divat mint a Rubint Réka edzéseire tornázni, üres divathullám csupán. A tészta, kenyér a legolcsóbb, éhínség idejére való ételek. Ezektől vár valaki egészséget, fogyást? Gluténnal, keményítővel teli kajától? Ez óriási ellentmondás. Ha sok zöldséget eszel, akkor nem eszel kenyeret, tésztát mert zöldségeket eszel. Kenyér és tészta mellé csak egy kis plusz a zöldség, az okozott emésztési gondokat nem javítja ki némi zöldség! Hatékonyabb lenne 3 műszakos meló, ha divattáplálkozás helyett (az edzésre ezt nem garantálom, az mindenképpen fárasztó) sok húst, zöldséget, ZSIRADÉKOT fogyasztanál. Van egy olyanunk, hogy vércukorszint. Ha ez ingadozik (gabonák, cukor) akkor hízunk, fáradékonyak vagyunk, lassul az anyagcserénk. Ha stabil (alapvetően a testünk erre törekszik, csak megfelelően ergya kajákkal lehet kibillenteni, kenyerek, tészták, cukrok, tejtermékek) akkor több energiánk van, és az a bizonyos zsírégetés, ahelyett hogy minden étkezés után zsír FELÉPÍTÉS, RAKTÁROZÁS lenne, egész nap működni fog. Egész nap égne a zsírunk, ha normálisan ennénk, mondjuk kenyér és tésztamentesen. Ezt nem mondták a Rékáék? DEHOGYNEM! Az egész update (bár egészségügyi okok miatt nem ajánlom senkinek) de pont erre épül. Nem használnak keményítőben dús lisztet. Tehát hagyományos értelemben vett kenyeret, tésztát. Mondjuk egy nagyon rossz minőségű, károsnak tekintett fehérjével pótolják a keményítőt, és szójával de ez más kérdés.

2013. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!