Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akik nálam...

Miért van az, hogy akik nálam ducibbak, és kb. egy magasak velem, mégis általában 10 kilóval kevesebbet mutat nekik a mérleg?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok, és 80 kiló ... nem egy ismerősöm van, aki olyasmi magas mint én, vagy 1-2 centivel még magasabb is,és 72 kilóval mégis nagyobb.
2013. febr. 1. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nehezebb mint a zsír. És lehet a csontok tömegétől is.
2013. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is halálra idegesített ez évekig. 165 cm voltam és 65 kg, egy méretet hordtam az 50-55 kg-s barátnőimmel... iskolai méréseken mindig elsüllyedtem. De az első mondja jól. Az izom nehezebb:)
2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
vagy csak azt hiszed hogy kisebb vagy... nem bàntàsbol mondom, én is ıgy voltam 80 kilosan.Azt hittem h csak nàlam van vmi baj, hogy ilyen sok vagyok, pedig nm is làtszom annyinak. Mostmàr làtom a képeken, hogy bizony annyinak làtszottam
2013. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az izom nem nehezebb, mint a zsír!!! Csak kisebb térfogatra!
2013. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tanultál fizikát, előttem író, akkor tudhatnád, hogy ugyanazt írtad le, csak más szavakkal... egységnyi térfogatú anyagnak nagyobb a tömege vagy egységnyi tömegű anyagnak kisebb a térfogata - ugyanaz (most nem dobálózok ró egyenlő em per vé-kkel, mert még megzavar).
2013. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én esetemben nem így van, küldhetek képeket, a jelenlegi (68 kg-ról), 36-os felsőket viselek ( nincs kint a hasam, pukli sincs az oldalaom)..
2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 15:37

Hány centihez vagy 68 kiló? Nem küldesz képet, én is annyi vagyok, kiváncsi vagyok.

2013. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én magamról tudom, hogy fogyás és fogyás között mekkora különbség van: évekkel ezelőtti nagy fogyásomhoz (klasszikusan bután fogytam) képest ugyanazokat a ruhákat hordom most is és tizen1-3 kg súlykülönbségről beszélünk! Van olyan kolleganőm akinél kb 10 kgval vagyok súlyosabb és 2 mérettel kisebb, ua magasság mellett. Értsétek meg, az izom többet ér mint az a 2 mp, amíg a mérlegen feszítesz!
2013. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Privátban küldök képet, mert utálom ha fotóznak, és egészalakos (majdnem:D) képem csak egy van, azon meg többen vannak....
2013. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
oké, küldd privátban, vagy adjak email címet?
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!