Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tukorben latom, hogy vekonyabb...

Tukorben latom, hogy vekonyabbak a labaim, a merleg megis mast mutat. Miert?

Figyelt kérdés
Sziasztok,1 hete kb elkezdtem tornazni rubint rekara. akkor 53.8 kg voltam....most majdnem 55 vagyok.Miert? etrendem ugyanolyan. Hallottam, hogy az izom nehezebb mint a haj, de ez ilyen keves ido alatt is lehetseges?(169cm/17ev)
2011. júl. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát,semmiképp sem fejlődik ki 2 kg izom ennyi idő alatt sztem XXD lehetséges,hogy többet iszol,nem?:)
2011. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen, ez tényleg igaz lehet, hogy többet iszol, de semmiképp ne igyál ilyen cukros üdítőket, még ha szereted is őket.. otthon facsarhatsz narancsot, meg ilyesmiket, azokat ihatod, hidd el megértem mit mondasz, ja és szerintem vagy csapi, vagy szénsavmentes vizet igyál !
2011. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ertem, nagyon szepen koszonom a valaszokat:)
2011. júl. 17. 11:21
 4/6 bix ***** válasza:
a víz mellett az is bejátszhat némileg hogy az izmokat a "terhelés" miatt elkezdte rendesen feltölteni a szervezeted. tehát a raktárakat nem a mindennapos szintre, hanem a fölé nyomja. az is jelenthet nem keveset, de alapvetően itt a "felszedett" pár kiló jelentős része víz lesz
2011. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg a tükör biztató képet mutat, addig le kell szarni a mérleget, azt úgysem tudja senki, hány kg vagy, de a külső mindent elárul! :)


Én sem mérlegelek sosem, csak mérőszalaggal számolom a centiket.

2011. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek.
2011. júl. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!