Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok a karcsúsító vizzel?

Fogytatok a karcsúsító vizzel?

Figyelt kérdés
Www. Femina.hu/fogyokura/4_nap_alatt_3_kilo_minusz_fenekrol_es_hasrol_igy_keszitsd_el_otthon_a_fogyokuras_vizet
2013. febr. 1. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel maximálisan egyet tudok érteni, nincs itt semmi csoda kéremszépen :)


Most komolyan, idézek a cikkből:



"A módszer követői szerint ehhez még koplalni sem kell, elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát."



Nézzétek meg a kiemelt részt. Mi ez, ha nem koplalás!!!



1. itt nem a fogyókúrás viztől fogsz "fogyni", hanem attól, hogy nem eszel


2. EZ NEM FOGYÁS, hanem mivel lecsökkentetted jelentősen a kalóriabeviteledet, így a szervezet gyomor és béltartalma lecsökken, valamint a szervezet megszabadul a fölös víztől, ami együtt 2-3 kg is lehet simán. DE KÉREM EZ NEM FOGYÁS!!!



Amint ujra normálisan kezdesz el enni 2 nap alatt újra annyit fogsz nyomni mint elötte.



Sportolj és táplálkozz egészségesen, és figyelj a kalóriákra és fogyni fogsz.

2013. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

teles mértékig egyetértek az elsővel.

badarság, aki meg elhiszi az hülye, már bocs.

mi az, hogy nem eszik 1200 kalóriánál többet?

amióta diétázom, sose ettem, 1300 alatt, és az is csak ritkán volt, de azt is kevésnek éreztem.

mondjuk ez függ a jelenlegi magasságodtól és súlyodtól. szerintem célozz meg egy -500/700 kalóriát, és fogyni fogsz.


mellesleg, lehet hogy 3 kilóval könnyebb leszel 4 nap után, de ez nem lesz valós fogyás, csak viz meg a kaja.


amúgy kipróbálni kipróbálhatod, én is sok citromos vizet iszom, de hidd el ettől nem lehet fogyni. habár kétségtelen, hogy az emésztést igencsak megsegiti.

2013. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, minden fogyasztó varázsszer működik, ezért tűntek el a kövér emberek évekkel ezelőtt...
2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!