Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves vagyok és nem sportolok...

14éves vagyok és nem sportolok mert túl sok külön órára járok és már nem bírnám,68kiló vagyok és 55-60ra le szeretnék menni, jó ha www.femina.hu/fogyokura/5_kilo_minusz_2_het_alatt_villamgyor s_bikini_dietaval ezt a diétát csinálom?

Figyelt kérdés
Mellé 40percet futnék reggel és délután erősítsek hasizomra meg fenékre stb.? Ezt a diétát úgynézem be tudnám tartani..vagy van valami diéta aminek az étrendje össze van írva és hasznosabbnak találjátok?

2012. nov. 24. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
itt a link: [link]
2012. nov. 24. 21:03
 2/3 zsangtiger ***** válasza:
Szia! 3 éve foglalkozom testépítéssel hobby szerűen, úgyhogy elfogult vagyok ebbe az irányba, de azért leírom. Ha jobb diétát kértél [link] nta=1 akkor ez szerintem jobb. Edzés szempontjából, a futástól, hasizom erősítéstől [link] id=1 ezzel megint jobban járnál. A test formáját az izmok adják, a kalóriát az izmok égetik. Nőknek sincs szükségük más fajta edzésre mint a férfiaknak, ne ijedj meg nem leszel túl izmos véletlenül sem. Egy egy ilyen edzést egy 30-45 perc alatt le kell tudnod pörgetni. Sorozatok közt kb 2-3 perc pihenőkkel. Ez egy lehetőség, szerintem jobb, mint bármi más, (csak gondolj bele, a testépítés az egyetlen sport, amiben azért edzel hogy jól nézz ki). Olyan heti 1 kg zsírvesztéssel számolj, ha elkezded, sok sikert hozzá.
2012. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2012. nov. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!