Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok 1 hét alatt...

Hogyan tudok 1 hét alatt legalább 2 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és igen..tudom, hogy ezt ilyen korban nem kéne, de ez mindegy. Elég sokan bántanak, hogy dagadt vagyok, meg stb. És már magammal sem vagyok megelégedve. Már bevetettem a "nem eszek semmit" módszert, de azzal csak 2-3 kilót fogytam 2 hónap alatt, és ez kevés..legalább is nekem. Egyébként 158 cm, és 49-53 kiló vagyok (nem tudom pontosan)

Előre is köszi a válaszokat!:)


2013. febr. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fejben rendbeteszed magad már akkor jó vagy...

Hogy értsd is..

1. Minek kellene ilyen magassági ás súlyadatok mellett fogyni?

2. Miért kellene 1 HÉT alatt LEGALÁBB 2 kilót?

Hova ez a sietség?

2013. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Mert nem felelek meg magamnak.

2. Az csak egy példa volt..hogy hogyan tudnék gyorsan és látványosan fogyni.

2013. febr. 2. 21:18
 3/5 Awful11 ***** válasza:

Ha fogyni akarsz akkor az éhezést felejtsed el, mert akkor csak izomból fogysz fogyni és még szarabbul nézel ki utána.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.

Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

2013. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem miért kellene GYORSAN fogyni.

Az sohasem jó,sohasem tartós nem sokat ér...

Ha szenvedni akarsz tegyed (GYORSAN, LÁTVÁNYOSAN), de az eredmény nem lesz sem gyors, sem tartós, akkor meg mit ér?

Ha így állsz hozzá, sohasem leszel magaddal megelégedve, a fejedben kéne rendet tenni!

Gyorsan, látványosan!

2013. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!