Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát tudok így...

Milyen mozgásformát tudok így végezni, aminek értelme is van?

Figyelt kérdés

Két problémám van. Az egyik az, hogy inzulinrezisztenciám van, ami miatt könnyen hízok, de be lettem állítva már évek óta diétára, meg járok mindig ellenőrzésre, szóval ezzel, meg a diétával így önmagában nem lenne probléma. Viszont az orvos szerint naponta kell mozogni. Tavaly fél évig csináltam az insanity nevű kardió edzést heti 6 alkalommal + a személyes ch diétám. 7 kilót fogytam, ami elkeserítő eredmény, ahhoz képest, hogy majd belehaltam, centikben is csak -5-6 cm ment le.

Itt jön a másik problémám. A térdeimben kialakult egy betegség az évek alatt, ami iszonyú fájdalommal jár behajlításkor és egyéb mozgási problémákkal. Nem rég volt a jobb térdem műtétje, de a bal is beteg. Az erős mozgás nem ajánlott már nagyon soha többet. Ráadásul edzés közben tavaly eltörtem a lábközépcsontom, ami ugyan helyre jött, de valamiért továbbra is fáj, ha erősebben lépek rá.

Jelenleg semmilyen mozgást nem tudok végezni, amihez láb kell és később se nagyon fog menni. Ezt nem vagyok képes elfogadni, mert mindig szerettem sportolni. :( Mit csináljak?


2013. febr. 6. 09:04
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ha semmi megterhelőt nem tudsz csinálni akkor sétálj minden nap 1-2 órát

2013. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!