Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket egyek?

Nyarimikulas kérdése:

Milyen ételeket egyek?

Figyelt kérdés
Először is azért raktam az egyéb kérdések kategóriába mert nem tudtam hogy meikhez kellene.Na szóval milyen diétát ajánlanátok nekem?(légyszíves ha ráértek egy étrendet is írjatok)és nem arról van szó,hogy túlsúlyos vagyok vagy ilyesmi csak a hasamon és a mellizmomnál szeretnek ,,fogyni,,.Köszi annak aki végig olvasta és köszi a válaszokat.:)
2013. febr. 6. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, én ilyesmi étrendet szoktam követni diétánál, amit most leírok, most is ezt alkalmazom, mert a télen mindig feljön pár kg.


reggeli: alma+ joghurt(fahéjat is tehetsz rá), kávé/zöld tea vagy zabkása almával

tízórai: egy gyümölcs/ 2-3 korpás keksz/ 2 szelet abonett

ebéd: fehérje(csirkemell/pulykasonka/2 főtt tojás/ tofu) + friss saláta

uzsonna: gyümölcs/ 2-3 korpás keksz/ 2 szelet abonett

vacsora:u.az mint az ebéd


Több opciót is írtam, én kb. ezt tartom hatékonynak és egészségesnek, főleg ha csak kicsit akarsz leadni, ja és futás, meg napi 3 l víz! Sok sikert:)

20/L

2013. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi szépen es az valamit számít ha nem szoktam reggelizni meg uzsonnázni?:'D
2013. febr. 6. 17:56
 3/11 Awful11 ***** válasza:

A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell. Helyi zsírégetés nincsen, szóval csak hasról és mellről nem tudsz fogyni.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]


1. válaszoló: neked pedig szerintem nagyon kevés a napi fehérje beviteled, azt növelned kéne, mert túl nagy lesz az izomvesztésed.

2013. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, a zöldség biztosan ch inkább? Én úgy tudtam sok benne a fehérje de lehet, hogy tévedek.
2013. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar nem azért,hogy akadékoskodjak vagy valami de a sok kajálástól nem csak hízol?(Ha nem akkor bocsesz a hülyeségért) és a lépcsőzés alatt mit értesz?:'D és megint koszi :')
2013. febr. 6. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok megint, a reggelit, uzsit ne hagyd ki a sok pici étkezés fontos :) uzsonna lehet csak egy alma is pl.
2013. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Awful11 ***** válasza:

Én a zöldségek fehérjetartalmát nem is számolom bele a napi fehérje adagomba, az inkább csak ch.

De itt egy cikk erről, olvasd el!


[link]

2013. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam és hat fuu...Ez a csávó otthon van ebben a témában, és legalább most mar en is ennyivel okosabb lettem.:'D
2013. febr. 6. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hány kg vagy, mennyit szeretnél fogyni?
2013. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En 13 (mingyart 14) éves 47 kg,160 cm korul és konkrétan nem tudom megmondani,hogy mennyit csak a hasamról szeretnek fogyni
2013. febr. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!