Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket egyek, miközbe...

Milyen ételeket egyek, miközben fogyhatok, és annyit ehetek, amennyit csak szeretnék, és nem hízok tőle?!?

Figyelt kérdés
Sajnos 20 kg felesleg van rajtam, és nagyon szeretnék megszabadulni tőle. Anyuka vagyok, így nem dolgozok, Gyermekemmel vagyok itthon. Régen persze nem volt ilyen gondom, általában 65 kg voltam, most lassan 88 kg :(((( Közben diagnosztizáltak nálam egy olyan betegséget, aminek a csökkentését szteroidos gyógyszerrel kell kezelni, ettől még éhesebb is vagyok. :( Olyan ételeket szeretnék enni, ami jól eltelít, sokáig nem vagyok éhes, és kevés benne a kalória. Tud nekem valaki segíteni? Nagyon el vagyok keseredve!!! :(((((((((
2012. aug. 5. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mozogni kell, nincs mese...
2012. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az alacsony kalóriatartalmú zöldség az egyetlen amiből bármennyit ehetsz. Egyébként meg az van amit te akarsz, ne akarj bármennyit enni. Napi 5-6 kis étkezés, egy jól összeállított étrend és kész. Menj le egy konditerembe, 3000 Ft-ért egy óra alatt mindent elmond neked egy személyi edző amit tudnod kell, és étrendet is össze fog neked rakni. Mozogni meg valóban kell...
2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

ja,kismama,majd fog adni 3 ezer ft-ot egy óráért a konditeremben,ilyen tanácsot adni,

inkább vesz a gyerekének rajta egy új rucit,annak több haszna van,

2012. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó gratulálok... Több értelme van az új rucikának, mint megtanulni táplálkozni és egészségesnek lenni. Így majd szteroidos gyógyszerekkel 90kg-san nem éri meg még a gyerek érettségiét sem ha minden jól megy, de igazad van.
2012. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magtanulhatja az interneten olvasgatva ingyen is. Aki hülye az információkereséshez az megy személyi edzőhöz meg táplálkozási tanácsadóhoz. Na de mindegy. Csirkemellet, zöldségeket, salátát, gombát ehetsz viszonylag sokat.
2012. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Uccsó te végtelenül ostoba vagy, ne haragudj :D
2012. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mért lennék? Mert nem fizetek egy izomagyú parasztnak, hogy elmondja mit csináljak és mit egyek, hanem rákerestem magamtól?
2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát....köszönöm a biztató válaszokat! Kicsit rosszul estek a válaszok. Jövőhéten derül ki a probléma magja, azután gyökeresen megfogom változtatni az életem. Tudom hogyan kell, nem is erről van szó, de most nehezebb, ezért kértem tanácsot, segítséget. Egy Anyának nem könnyű a helyzet, legalábbis nekem nem az, mint régen. Nem vagyunk egyformák, vannak akiknek több Gyermekük van, és tök jó alakjuk van, nekem egy van, és túlsúlyos vagyok. Nagyon szégyellem, és bevallom nehéz minden, amit csinálok, nehéz a súlyt cipelnem magamon. Az anyagcserém nagyon lassú, nem tudom hogy gyorsíthatnám fel. Csípős ételekkel? Kezdésnek gondoltam, hogy hogy kezdjem, ne hirtelen fogyjak, mert azt tudom hogy kell, és el szeretném kerülni. Drasztikusan. No, majd kiderül hamarosan.
2012. aug. 5. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is rákeresek egy-két dologra igen, de úgy vagyok vele, hogy kikérdezném minél több ember véleményét, hogy ki hogyan csinálja/ta!?
2012. aug. 5. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát a személyi edzők izomagyú parasztok. Ezzel a mondattal végtelenül sokat elárultál magadról, ügyi vagy! :D
2012. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!