Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tanácsot adni? (ez...

Valaki tanácsot adni? (ez alatt a részletek)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy év alatt 15kg-t híztam..és leszeretném adni. Ennek az okával is teljesen tisztába vagyok..

Elköltöztünk,sok barátot elvesztettem és eléggé megviselt pár dolog...és hát a sok csoki,szénhidrát megnyugtatott,jobb kedvre derített..de ahányszor neki állok fogyókúrázni,diétázni..nem bírom megállni,hogy ne egyek bármi szénhidrátot,édességet,mert rosszul vagyok..szóval hát mondani ez adja a boldogságot nekem..vagy is hát azt hiszem..de utána mindig nagyon megbánom:\ tetszik egy fiú is és azt is tudom,hogy Ő neki azért nem tetszek,mert hát nem vagyok most már valami vékony.. :S

Valaki tudna segíteni,hogy mivel pótoljam a csokoládét,hogy ne legyek diétázás közbe olyan letört,lehangolt? :\

Előre is köszönöm..



2013. febr. 10. 19:26
 1/5 mosolyogj! ***** válasza:
nem lesz könnyű, de szerintem ha akarsz le tudsz fogyni. (am szerintem egy pici önbizalom szebbé tenne mint -5kg.. de te tudod). szerintem tartósan fogyni, csak életmódváltással lehet, a kalóriaszámolgatásos módszer pedig egész elviselhető. nézz utána a neten alacsony kalóriatartalmú dolgoknak és edd azokat.(édesség nélkül és se bírom, a kedd és a szombat 'sütinap', vagyis megehetek egy kicsi szelet édességet). keress társat és járjatok le edzőterembe, vagy menj néha gyalogolni. ha pedig 'stagnáló periódus' áll be (azaz 4-6 napig nem fogysz semmit) ne ijedj meg, más is így van vele. sok sikert (:
2013. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bslayer15 válasza:

Mindenképp kell változtatnod az étkezési szokásaidon, és javasolnám, hogy vezess be némi testmozgást is! :)

A mozgás révén a felesleg is előbb tűnik majd el, és némi stresszt is old rólad, továbbá a diéta után nem csak vékony leszel, de lesz szép alakod is! :)

2013. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Sétálni,aerobikozni és szoba biciklizni szoktam általában..néha napján futni de azt nem igazán nekem találták ki!:) Arra nem tudnátok valamit,hogy amikor rám tör a lehangoltság a diéta közbe és éppen feladni készülök mindent..akkor mit csináljak,mit tegyek? :\
2013. febr. 10. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudnám tanácsolni ilyen esetekben hogy csak a kitűzött cél lebegjen a szemed előtt, ez talán majd motivál téged, na meg a folyamatosan egyre formásabb alak majd adni fog egy kis plusz löketet az önbizalmadnak. Édességpótlásra gyakorlatilag cukormentes édesített termékeket fogyassz, ugyan nem csoki, de édesnek édes, viszont a diabetikus készítményekkel vigyázz, mert nem minden esetben szénhidrátmentesek.
2013. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bslayer15 válasza:

Találd meg, hogy ilyan esetben mi az ami kizökkent ebből az állapotból! Nekem például épp ilyen a futás, habár én sosem szerettem futni, de az mindent felold rólam, és egész napra kihatóan jól érzem magam. Találd meg te is azt a mozgási közeget, amit annyira szívvel lélekkel csinálsz, hogy semmi más nem számít, és ha az megvan, az fog minden feszültséget leoldani rólad, és jóérzéssel tölt majd el. :)

Ha pedig az "elindulásban" van nehézséged, mint pl. "nincs kedved elmenni edzeni" és társai, olyankor nekem az vált be, hogy nem gondolkozom, csak összekészülök és elindulok, és mire az agyam odaér, hogy elkezd kattogni azon, hogy nincs kedvem menni, addigra már félúton oda tartok, és akkor már csak elmegyek edzeni. :D

2013. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!