Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni 2 hét...

Hogy lehet lefogyni 2 hét alatt hasról és derékról diéta nélkül? Milyen edzés ajánlott? Cardio, zumba, taebo, futás? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
a hasamon és a derekamon lévő zsírpárnáktól szeretnék megszabadulni lehetőleg 2 hét alatt szeretnék látható változást elérni, valami tanács, hogy milyen sporttal, edzéssel érhetem el a kívánt eredményt?
2013. febr. 10. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy
2013. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
sehogy
2013. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ugye összeálltatok itt néhányan ezzel a hasi zsírégetés témával kapcsolatban ? xD


ZSÍRÉGETÉS DIÉTA NÉLKÜL NINCS. Ez egy alapvető szabály, amely annyira biztos, mint az, hogyha te leugrasz egy szikláról, akkor nem fogsz a többi madárral együtt tovább szállni.

2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
2 hét alatt, hasról, diéta nélkül. Szárnyakat esetleg nem akarsz növeszteni közben?
2013. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Fűrésszel.
2013. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
:) Az 5-ös ajánlata biztató.
2013. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ohh köszi a válaszokat, egyesekén megpróbálok nem megsértődeni... no pont erre lettem volna kíváncsi, tisztában vagyok a zsírégetéssel, és tudom h diéta is kell hozzá, csak arra lettem volna kíváncsi mégis h nincs-e valami amivel esetleg anélkül is lehetne, ugyanis nemtudom elég elős lennék-e ahhoz.. és milyen diéta kéne pl hozzá, és tornázás? cardio jó?vagy zumba, persze diéta mellé?
2013. febr. 10. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha izmosítasz, jobban fog égni a zsír. Másrészt pedig ha sokat mozogsz, diéta nélkül is lefogyhatsz, az más kérdés, hogy 2 hét alatt ez elég valószínűtlen.

De a fizikai munkások általában annak ellenére szálkásak szoktak lenni, hogy sok szénhidrátot és zsírt visznek be a szervezetükbe.

2013. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nem föltétlenül a diétán van a lényeg, hanem azon, hogy rendszeresen legyen meg a napi 3 kajálásod, közben nincs nasi, és egy kicsivel egyél kevesebbet mint azelőtt. Sok folyadék, ami tiszta vízet jelent, és fontos a mozgás. Jó a kardio edzés is, de rendszeresen kell legalább heti 3-4 alkalom 40-45 perc, vagy bármi ami rendszeres. nem biztos, hogy két hét alatt nagyon látható lesz az eredmény, de amit két hét alatt gyorsan le tudsz adni az nagyon hamar vissza is kerül. Türelem és kitartás. Sok sikert!
2013. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszii :)
2013. márc. 13. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!