Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gabonatejek kevésbé hizlalna...

A gabonatejek kevésbé hizlalnak, mint a tehéntej?

Figyelt kérdés
ha házilag csinálom cukor ésnindenféle adalékanyagok nélkül.
2013. febr. 11. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A tej az emlősök utódtápláló anyaga, nem értem a gabona hogy tejel?Én vegyész vagyok de nem tudom mik ezek a "növényi tejek"?
2013. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hogyan csinálod házilag? ez nagyon érdekel.

nem iszok tejet majd egy éve és százszor jobban érzem magam nélküle. valami viszont kellene a műzlihez reggelre ..

hogy csinálod?

2013. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tele van a net különböző receptekkel, csak keress rá:) Zabtej, rizstej, kókusztej, mandulatej... Mivel még nem csináltam én sem... vagyis de, egyszer régebben rizstejet. Az kezdők szerencséjére foghatóan nagyon jól sikerült, de már nem emlékszem, hogy akkor milyen recept alapján csináltam. Viszont azóta nem, úgyhogy nem tudok neked tuti receptet ajánlani:) De ez itt elégé megtetszett, ezt szeretném majd kipróbálni a héten:

[link]

Elsőnek pedig:

"gabonatej", így jó? Természetesen nem valósi tejről van szó, csak tejpótlókról.

Velem meg az a baj, hogy az utóbbi időben túl sokat iszom, s szeretnék egy időre leállni róla, hogy megszakadjon a függőségem:) De valamivel pótolni kell, mert nem fogom bírni nélküle.

2013. febr. 11. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
a gabona tej gabonabol van...ugyanannyira hizlal mint a tehentej ha nem jobban... en magvakbol csinalnek tejet inkabb
2013. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!