Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposzutaleves diétában a...

A káposzutaleves diétában a káposztalevest nem lehetne kelkáposzta főzelékkel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Csupa jót hallottam erről a diétáról, és úgy gondoltam, nekiállok. ( 10 kilótól szeretnék megszabadulni. ) Az egyetlen gond a káposztalevessel van. Nem szeretem levesként a káposztát, főleg annyi zöldséggel, ami benne kell, hogy legyen. Alternatívaként találtam ki ezt, hogy a levest kelkáposztafőzelékkel helyettesítem. ( Természetesen krumpli , husi, és kenyér nélkül.) Szerintetek a diéta 'sikeressége' ugyanolyan jelentős lesz így is? Köszönöm szépen a segítséget, mindenkinek megy majd a zöld kar!!:)
2013. febr. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Alapokkal kezdjük.


Az ember megfelelő táplálékai zöldségek, húsok, bizonyos mennyiségben gyümölcsök. Ezekkel nem hízunk el, nem leszünk betegek.. alapvetően a húsnak tengeri állatokból kellene származniuk.


Mindegy hogy káposzta levest, főzeléket, salátát vagy karfiolt eszel.. Lényeg hogy változatos, a lehetőségekhez képest különböző zöldségeket egyél minden nap, és fogyassz állati fehérjéket, zsírt is. Ennyi, a kenyeret, lisztet tejet nem fogyasztjuk mert fölöslegesek mint az édességek, és csak problémákat okoznak.

Viszont ha CSAK káposztát ennél egyéb zöldségek nélkül, húsok nélkül az hiányos táplálkozáshoz vezetne, ezt kerüld el.

2013. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


erre az étrendre gondoltam:) (CSERÉVEL:D)

2013. febr. 15. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok hajlandó a táplálkozásból divat kérdést csinálni.

Amíg zöldség, addig jó, amint tejtermékek, leveskocka, akármilyen fura dolog képbe jön, az már fölösleges lesz.


És néha húst is jó enni, zsírokra pedig mint tápanyagok mint pedig energiahordozók szükségünk vannak. Ehhez tartsd magad. Jó a leves, mert jók a zöldségek. A főzelék is ugyan ezért jó, amíg nem keverik liszttel :)

2013. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki pontozta le Harcművest. Mint mindig, most is 100 %-osan jó tanácsot adott. Jobb, ha megfogadod!
2013. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!