Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm vagyok, es 68 kg, ha...

167 cm vagyok, es 68 kg, ha lefogyok 60 kg-ra, az latvanyos lesz? Kinek mi a velemenye/tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:53
 1/7 Osynho ***** válasza:
Ha vízből és izomból fogyod le, akkor igen, látványos lesz, negatív értelemben.
2013. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 1 het alatt akarom lefogyni, hanem olyan 7-8 het alatt.
2013. febr. 15. 12:57
 3/7 Osynho ***** válasza:
Ettől még bőven lehet fogyni izomból. Megfelelő táplálkozás és mozgás kell, nem szabad koplalni. Egyébként, gondolom látványos 12%-ot leadni a testsúlyból, főleg, ha az tényleg zsír.
2013. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy látványos. Ha egészségesen étkezel (szénhidrátból keveset, fehérjéből többet, zöldség minden mennyiségben, gyümölcs módjával), 2-3 liter vizet legurítasz egy nap és aerob mozgást végzel heti 4-5-6 alkalommal (1 órás folyamatos tempós gyaloglás, biciklizés) és ezt heti 2-3 20-30 perces saját testsúlyos edzéssel/tornával kiegészíted, akkor látványos lesz. És jó értelemben, mert formás leszel és nem izomból épülsz le, hanem a zsírból faragsz le.


Elhatározás és rendszeresség kérdése.


Cukros, fehér lisztes dolgokat ne fogyassz, alkoholizálni se tanácsos.

2013. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en pont 167 cm vagyok es voltam mar 68 is, meg 60 is. rohadtul latvanyos lesz :D 68 az eleg ducko meg, 60 meg mar majdnem teljesen jo. legalabbis rajtam. amugy nem fog menni szerintem 8 het alatt, nekem olyan 64ig ment hetente 1 kilo, utana ha megfeszultem se, csak heti fel. de megeri hiddel.
2013. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyszer lefogytam mar 70rol 60 kgra, akkor latvanyos volt, de noi betegseg miatt mindet visszahiztam:( sajnos. Akkor havonta 5 kg ment le, mivel ettem rendesen, illetve sokat mozogtam...

Most gondoltam megint nekiallok, de nem tudom biztosan, hogy mennyire lesz a masodik probalkozas eredmenye latanyos.

2013. febr. 16. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már...2 kilónál több fogyás máris látványos, ha az zsírból történik!!!! Ne azon parázz, hogy látványos lesz-e, kezdj el normálisan enni és rendszeresen mozogni.

Én 164cm vagyok, 60-ról lefogytam 55-re zsírból és baromi látványos a változás, pedig ez 'csak' 5 kiló. Nálad is látványos lesz.

2013. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!