Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokat ettem? (többi lent)

Ma sokat ettem? (többi lent)

Figyelt kérdés

reggeli (8kor) : egy kisebb szendvics teljes kiörlésű kenyérből vekonyan vajjal megkenve és paprika.

tizórai ( 10kor) : egy ugyan akkora szendics, mint a reggelinél és még egy alma.

12kor megettem egy almát.

ebéd(fél3kor): 2 merőkanál káposztaleves, 5 szelet párolt krumpli és egy kisebb csirkehús.


es kb 1 liter teát ittam ma.

ez sok?



2013. febr. 18. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem sok. Reggelire még sonkát is kellett volna tenned a szendvicsbe.

Délben szerintem kevés volt az alma.

Én ezzel az ebéddesel sem laknék jól..

Mit fogsz vacsorázni ?

2013. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

max 1 tojást és 6 előtt.

7től aerob edzésem van.

9 óra fele még belefér egy grapefruit.


amúgy fogyózok.

2013. febr. 18. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan nap vagy egyáltalán étkezés, amikor nem töltöd szénhidrátokkal a zsírraktáraidat? Már legalább amikor fogyni akarsz.
2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bővebben?
2013. febr. 18. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, hogy 6 előtt... és az 1 tojás nagyon kevés. akkor már inkább egy szendvics.

torna+ grapfruit = kifog lyukadni a gyomrod.

2013. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy 6 előtt vagy sem jó, szerintem személyfüggő meg ahogy kijön, azt se tudjuk, mikor fekszik le.

De nem, nem lenne jobb egy szendvics. A tojás legalább fehérje, egy csomó értékes anyaggal, egész nap kenyeret enni az még nekem is riasztónak tűnik, TaplalkozasHarcmuvest pedig csak a rutin menti meg.

A szendvics se nem fogyókúrás, se nem tartalmazza a szükséges tápanyagokat... Legalább diófélét enne helyette vagy valami. A zöldséget is keveslem.

2013. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!