Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki számít Bulímiásnak? Ti...

Ki számít Bulímiásnak? Ti próbáltátok már? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Milyen sűrűn kell ,hogy hánytassa magát az illető ahhoz hogy ő már bulímiásnak számítson és káros legyen az egészségére? Ha mondjuk csak heti 1-2 alkalommal csinálja vagy akár csak havi 1x akkor az még nem vészes?

Ti próbáltátok már?


2009. szept. 8. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy hobbi amit probálgat az ember, hanem egy betegség. Nem azt hivod bulémiának, hogy 1x kihányod a kaját, hanem azt hogy lelkileg nem birod abbahagyni, mert 32 kilosan is dagadtnak látod magad.

Ha ugy gondolod egyszer-kétszer hogy az a kaja nem kell a szervezetednek, akkor ne edd meg. Egyél helyette egy almát.

2009. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bulímiás vagyok és hetente 17-8 X is csinálom de ez nem hobbi ebben a pokolban élni!!!:S
2009. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nicns rá szabály, aki hánytatja magát, mert nem akar hízni, pedig sovány, az bulímiás és kész. beszélned kéne pszichológussal, mert nagyon veszélyes. Maga a hányás része is, mert a gyomorsav kimarja a nyelőcsöved, de ha nagyon vékony leszel tőle az is!
2009. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bulímiás voltam/vagyok (habár már "csak" heti 2-3x hányok..) de volt mikor napi 5x..kb 3hónapon keresztül. minden egyes falat után bűntudatom volt,de nem bírtam abbahagyni az evést..de most perpill újra megjött az akaraterőm..szóval most jelenleg ednos vagyok..

15L

2009. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!