Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyozik?

Idlingo24 kérdése:

Ki hogyan fogyozik?

Figyelt kérdés
fogyás

2013. febr. 21. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az alapmódszer mindenkinél ugyanaz kell legyen ahhoz, hogy fogyni lehessen, csupán a részletek különböznek.


Van aki kevesebb húst eszik, van aki kevesebb tésztát és van aki egész nap káposztalevet iszik- és igen, mindnyájan fogynak előbb-utóbb, a bökkenő az, hogy sokan visszahíznak később, mert HELYTELENÜL fogytak. Ezért fontos tudni, hogy mit is csinálunk, és nem csak esztelenül belemenni minden agyatlanságba.


A helyes fogyás a szénhidrát csökkentésén alapszik és a megfelelő, rendszeres mozgás beiktatásán. Nem bonyolult dolog, de nagyon ellehet cseszni szó szerint, mert az emberek kapkodnak, belemennek akármibe, figyelmen kívül hagyva a hosszútávú következményeket, aztán mennek panaszkodni az orvoshoz, hogy az egész szervezetüket tönkretették.

2013. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én így: [link]
2013. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tessék, az ilyenekről beszéltem pont, mint a 2. válaszoló :).
2013. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3 óránként eszem, megiszok 1,5-2 liter vizet. Kevesebb sót eszek. Kenyeret nem eszem. Naponta egyszer eszek normális ételt, de kisebb adagban, mint eddig. Az étrendet nem írom le, mert úgyis lesz, aki beleszól.
2013. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egy másik hasonló kérdésnél írta valaki, hogy ha megveszi a napi egészséges kajákat (csirke-melle + saláták, stb.) és számolta, hogy az sincs többe, mint a "gagyi"-kaja. Szóval nem tudom, hol él az illető, de nálunk napi 250 Ft/fő összegből nem fog tudni bevásárolni csirkemellet + zöldséget + gyümölcsöt. Különösen, ha a családfő u.n. nehéz fizikai munkát végez, és nem egy irodában ücsörög, ahol gyakorlatilag fizikai erőkifejtés, kalória-égetés = nulla.
2013. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sokféle fogyási módszer van. Szétválasztó diétától kezdve, a fehérje, meg gyümölcs meg mit tudom én még milyen ehhez hasonló módszerek is vannak. De én arra lennék kíváncsi hogy ki hogyan és milyen táplálékokat fogyaszt?

Ezt minden hol olvasom nem eszik kenyeret, nincs cukor, szénhidrát meg semmi káros dolog. De ezeket a táplálékokat valami mással helyettesíteni kell, szerintem. Arra lennék kíváncsi hogyan lehet ezeket az ételeket elkészíteni, csak mert én egész nap a munkahelyemen vagyok és itt nincs külön olyan konyha ahol lehet főzni. Reggeltől estig dolgozom, és őszintén késő este nem nagyon van kedvem neki állni főzőcskézni. De nekem meg ezek a Norbi updetes kaják drágák hogy minden nap olyat egyek

2013. febr. 21. 13:53
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem kell a másikat le hurrogni, azért van ez az oldal hogy mindenki elmondja a véleményét, tapasztalatát és ha kell tanácsot adjon másoknak, akiknek kétségeik vannak valamivel kapcsolatban. Vagy csak szeretnének olyan információkat amelyek nem csak Úgy valaki agyából pattan ki hanem saját maga tapasztalta. De lehet rosszul gondolom....
2013. febr. 21. 13:55
 8/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lentebb görgetsz, itt egy minta-étrend. Nem csinálom, csak keresem a nekem valót. Nézd át, talán neked tetszik.


Máshol találtam olyat, hogy minden másnap valami hasonló, ch.-mentes kaja, minden másnap a normál összetételű kaja, tehát a ritmikus váltakozásra épülő.


De rákereshetsz a net-en: Mínusz 8 kg 13 nap alatt. Azt a korábbi években megcsináltam, a két hét alatt lement a 6 kg, és két évig tartottam is attól függetlenül, hogy normál étkezésen voltam. Csak arról feledkeztem el, hogy nem kellene téli esténként egy-egy zacsi földi-mogyorót bezabálni. Akkor visszajöttek a kilók.

Ismét megcsináltam, a 6 kg ismét lement, valameddig ismét tartottam .....


Szóval szerintem mindenkinek meg kell keresnie azt a módit, ami a napi életritmusának megfelelő, és tartani is tudja.

2013. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!


Megpróbálom teljesen kizárni az étrendemből a cukrot és a szénhidrátot, kiderül hogy mennyire fog sikerülni. A 13 napos diétát nézegettem már én is de eddig még nem próbáltam ki. Ilyen étrendeknél mennyire kötött az az étel amit leírnak? olyanra gondolok ha nincs időm megcsinálni egy ételt mondjuk egy tárkonyos ragulevest mint a minta étrendbe és helyette csak egy almát eszek.

2013. febr. 21. 15:21
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdésedre válaszolni nem tudok, mert azt még nem próbáltam.

Ez a link, amiről beszéltem, hogy 13 nap alatt 8 kg. Ezt már csináltam, kifejezett főtt étel nincs benne, csak párolt hús: csirke, marha, birka, hal

Ezeket nyugodtan elkészítheted előző este, és viheted a munkahelyedre, hidegen is meg tudod enni. Itt a birkát, és a párolt halat esetenként olajos hallal helyettesítettük, valójában szerintem ennyi megengedett.

Csak azért számolj is: a két hét alatt 2,5 kg marhahús, kb. 1 kg csirke-melle, hozzá a birkasült, a hal, és a többi zöldség-gyümölcs, egyebek = szóval a két hét alatt minden cca. 16-20 ezer Ft a mai árakon.

2013. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!