Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a hasamból?

Figyelt kérdés
Nyáron 12 kg-ot fogytam, de mostanában nem tudok. Mit csináljak és mit egyek hogy gyorsan lefogyjak ??
2013. febr. 22. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Nincs helyi zsírégetés.

2. gyors fogyással nem zsírt hanem izmot vesztesz.

3. Lehet papagáj vagyok mert kb 1000x leírtam már ezt:D


Milyen az a diéta amit alkalmazol?

2013. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát reggeli egy korpás zsemle

ebéd: valami könnyű

vacsora: korpás zsemle

este felülést csinálok

2013. febr. 22. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát reggeli egy korpás zsemle

ebéd: valami könnyű

vacsora: korpás zsemle

este felülést csinálok


Ez komoly?

2013. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert ??
2013. febr. 22. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Kevés sajnos. Heti 1 kilónál többet ne várj ha minőségi fogyást akarsz. De ha úgy akarsz kinézni hogy jó nagy dagadt segg, mellé hájas has, ropi lábak akkor folytasd nyugodtan ezt az étrendet.

Amit ismerek az a szálkásító diéta, azt ha jól alkalmazod használ, de vannak ezen kívül még normális diéták, csak irányelvnek mondtam.

2013. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És tudnál segíteni hogy-hogy legyen több ??
2013. febr. 22. 19:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak a hasamból kellene fogynom mert csak hasra hízok.Annyira nem vagyok kövér, de viszont nagyon alacsony vagyok azért kellene hasból.
2013. febr. 22. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Fehérje (hal, hús, tojás, gomba) sok-sok zöldség és saláta, reggel és délelőtt gyümölcs. Minimális CH.
2013. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb ezerszer lett itt leírva, hogy nem létezik helyi fogyás. Tehát csak a hasadból nem tudsz fogyni. A gyors fogyást tényleg felejtsd el. Mindenesetre mozogj sokat, formáld az alakod megfelelő gyakorlatokkal és főleg igyekezz a hasad mindig (ülés, állás, járás közben) behúzni.
2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem segítek ezek után, ha az első válaszomat nem sikerült értelmezni akkor nem fogok erőlködni, mert ezek után felesleges, de annyit segítek hogy mindjárt érkeznek a hasznos válaszok számodra rubintrékadvd-ről, de elmondom hogy mivel oda zsírosodsz onnan is fogsz látványosan is fogyni diéta hatására valószínűleg, de több kérdésedre nem válaszolok. De tessék máris válaszoltam neked egy kicsit.
2013. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!