Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietaba/Eletmodvaltasba...

Dietaba/Eletmodvaltasba kezdenek, ez jo etrend? Ezzel mennyi ido alatt menne le rolam kb.8 kg? 151/53kg 17/L

Figyelt kérdés
Reggelire egy lagy tojast,vagy jaurtot ennek, iskolaba szendvics barna kenyerbol tojassal,sajtal es szalamival, meg nem sokara salatval,ideny zoldesegekkel, aztan uzsira meg suli idoben viszek magammal teljes kiorlesu kekszet es ha ehes vagyok egyet-egyet elragcsalnek szunetben, aztan otthon ebed ami van (ez olyan 4ora fele),aztan kb semmi,de ha nagyon ehes vagyok egy rantotta,vagy valami konnyu dolog. Sok folyadel,semmi udito inkabb asvany viz,teak es ha idom lesz ra kocogok napi 20percet,vagy amennyit epp sikerul.

2013. febr. 25. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Reggelire a tojás jó, a joghurt kevésbé jó.

A keksz helyett jobb lenne gyümölcsöt, diófélét nassolni.

A 4 óra utáni nem evés általában nem előnyös, legalább salátát enned kellene némi hússal vagy hallal.

Az ebédről nem írtad, hogy mit takar, de a tésztaféléket remélhetőleg kerülöd.

2013. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyumolcsot nem biztos hogy be tudom tenni,mert nekem nem nagyon csillapitja az etvagyamat, ebednel ha teszta van nagyon keveset eszek belole inkabb csinalok en magamnak valami harapnivalot, 4utan altalaban meg eszem egy kevesket. Ha ezeket igy betartom mennyi ido alatt menne le a 8kg? Regebbem(mult hetig) szinte minden nap ettem egy kis edesseget, vagy 11kor vacsiztam, de mostmat leszoktam rola.
2013. febr. 25. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Mivel elég alacsony vagy, de ugyanakkor nincs rajtad hatalmas felesleg, azt mondanám, hogy az a 8 kiló nem fog egyhamar lemenni, mert az arányaidhoz képest nem vagy elég szigorú saját magaddal szemben ( legalábbis véleményem szerint ).

Viszont ha eddig rosszabbul étkeztél, akkor mindenképpen lesz változás. Hogy mennyi, azt az idő eldönti.

2013. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es mivel tudnak szigorubb lenni? Marmint ugy normalis keretek kozott,hogy azert hosszutavon betudjam tartani? Es ha igy teszek legalabb egy honapig mint leirtam,aztan szigoritok ugy jo lenne?
2013. febr. 25. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor szigorítasz, amikor akarsz.


Amúgy szigorítás alatt azt értem, hogy azokat a kekszeket valóban ki kellene iktatni. Az, hogy a gyümölcsök nem csillapítják az étvágyadat csak ideiglenes érzés, hozzá kell szokni és akkor már kívánni fogod őket.


Az ebéddel pedig ismételten vigyázni kell, mert a köretekben sok lehet a felesleges szénhidrát.


Nagyjából ennyi.

2013. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én kb 2 és fél vagy 3 hónap alatt fogytam 8 kg-ot úgy, hogy semmi kenyeret, tésztát és semmilyen köretet nem ettem. Illetve köretként mindig párolt zöldséget vagy salátát. Édességet sem ettem és 6 után már semmit. És minimum két liter szénsavmentes ásványvizet megittam. De még nekem is kéne 4 kg-ot fogynom, de valamiért már nem sikerül többet... 14/L
2013. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és 168cm/62 kg
2013. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked! Azt hiszem,hogy en is neki allok mostmar ughy igazan, bar meg maradok ennel a "szoktatasos" etrendenel aztan tovabb. Ha meg valaki tud segiteni,tanacsot adni,vagy akar tapasztalat szivesen veszem! :)
2013. febr. 25. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt keveset, és maximum délelőtt. A fruktózból könnyen zsír lesz odabent, ha a máj raktárai megteltek.

A joghurtot (natúr) inkább este edd.

Egyél 4 után is, mert csak éhezés lesz belőle. Ha éhséget érzel, az régen rossz.

A köretet ne hagyd el, ha megoldható barna rizst egyél. De ha nem, akkor is egyél köretet, csak keveset.


Az egészséges fogyás heti fél-1 kilót jelent. Vagyis kb. 2-3 hónap alatt leadhatod a 8 kilódat. De ha sportolsz mellette, akkor ne csodálkozz, ha kilóban nem nagyon fog megmutatkozni a változás. Viszont formásabb leszel, ami a tükörben látványos. Ez fontosabb, mint a kilók.

2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Petruciii, 14 éves vagy?

Hihetetlen, hogy ilyen fiatalon is tud valaki zöldségeket, húsokat enni.. közben a gyerekek maradék 99%-a péksütiii, csokiii, tejciii, édességeken él..

Gratulálok, és szépen jönni fog a további eredmény is, az alapján amit írtál nagyon ügyesen eszel!


Kérdező, szerintem mindent megtudtál.. itt van a kis példaképem!

2013. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!