Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek nap, mint nap?...

Mit esztek nap, mint nap? Főként uzsonnára, vacsira.

Figyelt kérdés

Én reggel eszem általában rántottát 2-3 tojásból, zöldségekkel, ez eltelít 11-ig. Akkor eszem egy db gyümölcsöt. Majd 2-3 körül pedig csirkés zöldséges ételt. De nem tudom mit egyek uzsonnára és vacsorára.

Vacsorára mehet megint a tojás, vegyes salátával? Vagy valami zöldség leves? És uzsonnára?


2013. febr. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A tojás és saláta teljesen jól hangzik :)

Uzsonnára attól függ, mennyire vagy éhes. Ha csak egy kis nassolnivaló kell, én személy szerint diót ennék, esetleg mazsolát és mákot is... Össze is lehet őket darálni bonbonná. De én a napi főttet szoktam elosztogatni, régóta csak piciket tudok enni, ám gyakran. Úgyhogy nekem nincs olyan, hogy ebéd. Valamikor főzök valamit és adagokban megeszem, ha megéhezem.

No, ezzel nem biztos, hogy segítettem, bocs.

2013. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8-fele 25g fehérjepor 3 dl vízzel, 1 óra aerob, 10-órai egy adag ts natúr joghurt 30 gramm zabpehelyel, ebédre 1-óra fele főtt étel, (mi van a hűtőbe) 4-fele újabb zabjoghurt, 7-fele valamilyen zöldség/gyümölcs, ma mondjuk spenótfőzelék lesz, 10 fele joghurt sovány túróval.
2013. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nevetni fogsz de a fiam bolcsodejebol neztem ki magamnak az uzsonas menuket es nekem nagyon bejon. :)

Nyers ubolrka csikokat vagok fel, paprika csikokat, nyers repa csikokat, olivabogyot, sajtcsikokat, vekonyra vagot zeller szarat, savanyo uborkat felcsikozva... es ezeket martogatom humuszba, vagy pici foghagymas tejfolbe, avokado krembe, paradicsomos salsaba. Na, persze mindezt nem egyszerre de hogy valtozatos legyen egyik nap egyfelet es a masik nap masfelet. A bolcsibe piritos kenyer csikok es szoktak lenni meg griszin de en ezt kihagyom, csak a zoldsegeket eszem.


Vacsi: Ha szereted a tonhalat, akkor egy tonhal konzervet szurj le, vagj aprora fel egy piros kaliforniai paprikat es reszelj bele sajtot es nagyon pici majonezzel keverd ossze. Nagyon finom.

A tojast le lehet reszelni es pici majonezzel, soval, borssal osszekeverni.

Vajban parolj meg spargat es amikor kihult csavard be oket sonkaba.

Nagyon finom ha tobbfajta zoldseget felvagsz, megszorod oket olasz fuszerkeverekkel es sutobe meggrillezed.

Szerintem ehetsz levest is nyugodtan.

En szoktam enni kinai szoszos csirket csak rizs helyett lereszelem a nyers karfiolt (csak a rozsajat a szarat nem), megsozom es beteszem 2 percre a microba magas fokozaton. Teljesen jo rizs helyett es nagyon laktat. Igy siman tudok enni barmilyen szoszos etelt. Reszelhetsz hozza repat is. Mindkettot a kicsi luku reszelon.

2013. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vacsihoz nagyon hasznos a retek és a főtt cékla is. Mindkettő emésztést elősegítő, a cékla méregtelenítő is egyben.
2013. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

főtt tojás paradicsommal

mozzarella sajt zöldséggel

túró almával

alméba tölthetsz fahéjjas túrót majd 15perc alatt sütőben megsült, nagyon finom

tojásleves, májgombócleves, zöldségleves

sült máj, sült husok, tokányok salátával, húsgombóc, körözött pl paprikába töltve

tonhal

2013. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!