Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni sportolás...

Le lehet fogyni sportolás nélkül is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok sportolni egy bizonyos ok miatt amit inkább nem teszek közzé.Le tudok fogyni igy is?

Az étrendem:

reggeli 1 szendvics (suliba vagyok napi 7-8 órám van és ha valami könnyű kaját viszek szédülök és rosszul leszek ...)

ebéd:amit szüleim csinálnak...általában hús , főzelék (nagyritkán tészta) ...keveset eszek ebédre

vacsora:vagy alma vagy pedig 2-3 rántotttojás vagy virsli.

Naponta megeszek kb 2-3 almát..

Le tudok így fogyni?Sportolni nem tudok..


2013. febr. 26. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sprot nélkül fogytam 16 kilót. Igaz, én nem ettem kenyeret, tésztákat, krumplit, édességet, egyáltalán.
2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó..És én le fogok tudni fogyni?Ha igen akkor kb mennyit?
2013. febr. 26. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Sport nélkül le lehet fogyni, mivel a fogyást 60-70%-ban az étkezés határozza meg...

Amit itt leírtál az annyira nem az igazi...

Reggelire a szendvics elfogadható. Ebédre jó a hús, de a főzeléket és a tésztát kerüld el, helyette inkább rizst, vagy salátát, párolt zöldséget egyél köretnek. Vacsorára inkább tükörtojást vagy főtt tojást válasz, a virsli jó, de a gyümölcsöt kerüld el már ilyenkor... Ha bármikor éhes vagy, abonettet esetleg kétszersültet nyugodtan berágcsálhatsz, mind a kettő szénhidrát, de alacsony kalóriatartalmú...

2013. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vacsorára ne egyél gyümölcsöt.

ha hús van nálatok ebédre meg főzelék akkor egyed, mázlista vagy, hogy ritkán van tészta (nálunk szinte egész héten az van)

2013. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vacsorára miért nem lehet gyümölcsöt enni?
2013. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert csupa gyümölcscukor, szénhidrát. délelőtt jó a gyümi tízórainak(én minden nap eszek, nem vagyok "gyümölcsutáló", mint a többség). de este hülyeség, a szervezetnek ekkor nem kell +ch, csak fehérje
2013. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!