Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki csak dinnyét eszik...

Ha valaki csak dinnyét eszik (görögdinnye) és mellé vizet iszik, azzal tud fogyni rendszeres sportolás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tud. De a mozgás az azért kell, hogy ne megnyúlt, plöttyedt bőröd legyen. Én sétálnék, futnék, bicajoznék, és egy lightos tornát beiktatnék.

Itt egy link:

[link]

Állítólag könnyű, de azért sok sikert hozzá! :)

2011. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bix ***** válasza:
100%

görögdinnye víz diéta?:D hát emellett nem fogsz sportolni, hacsak nem a mosdóra rohanás világbajnoki címére pályázol... javaslom ne nagyon lépj ki a házból amíg tart.


a sport nem azért kell amit az első leírt, vagyis valamilyen szinten igaza van, de mégse. a bőrt nem fogja összehúzni. abban segít (normális fehérjebevitel mellett) hogy több kalóriát égess el a nap folyamán, és hogy az izmok ne épüljenek le jelentős mértékben. azért fogsz puha és löttyedt lenni, mert leépül az izom...


az ötlet jó, de baromság, fehérje és vitaminok nélkül értelmetlen a fogyókúra, mozgás nélkül szintén, ha csak életed végéig nem akarsz dinnyén élni valamikor abba kell hagynod, aztán szépen visszakúsznak a kilók, és nem izomban...


ha lenne könnyebb út akkor mindenki azt csinálná... de nincs.

2011. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a görögdinnye gyakorlatilag cukros víz. Semmi más nincs benne istenigazából, ettől függetlenül nyáron tök jó, mikor már nem kívánsz több vizet inni, de folyadék meg kéne.


Diétaként semmi értelme.

2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igazából naponta 20 km-t biciklizek, csak úgy érdekelt, hogy sport nélkül is lehetne-e. amúgy konkrétan nem arról van szó, hogy akkor most hónapokig csak dinnyén fogok élni, mást is fogok enni, de leginkább dinyét.

amúgy köszi a válaszokat. :)

2011. jún. 23. 14:11
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát, biztos hatékonyabb, mintha ugyan ezt paprikás csirkével csinálnád.:D Én egy hétig ellennék jófajta dinnyén az biztos.:D De miért nem eszel normálisan mindent, csak kevesebbet egyszerre, 2-3 részre elosztva egy-egy adag kaját.Egyél sok rostosat és igyál sok szénsavmentes ásványvizet.Próbálj jó minőségű ételeket enni, ezekből kevesebb is elég, pl tönkölykenyér,durumbtészta,hal,szárnyas,kókuszzsír, jó helyről származó zöldségek, gyümölcsök, stb.
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:
a a bicót fogyó miatt csinálod akkor nem feltétlenül a táv a szempont hanem az intenzitás és az edzésidő.
2011. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tart olyan sokáig a görögdinnye szezon... És előbb lesz hiányod egyes tápanyagokból, minthogy látványosan fogyjál.

Nem vagyok egy Norbi, de táplálék (még ha görögdinnye is) mozgás nélkül nem hozza meg a hatást. A koplalás sem megoldás súlyproblémára, az egyoldalú diéta pedig nyomelemhiányhoz vezet

2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly kipróbáltam a dinnyediétát. Szinte 2 hónapig csak azt ettem vacsorára. Eredmény 6 kiló mínusz a 2. hónap végére. Mikor elmúlt a dinnyeszezon, visszajött mind a 6 kiló, pedig ésszel ettem, legalábbis úgy gondoltam... Szóval lehet-lehet, de nem az igazi.


Sport + vacsi helyett dinnye, az jó. Ha elfogy a dinnye, utána joghurt, kefír, saláták vacsorára, + a mozgás!

2011. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!