Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a testkont...

Próbálta már valaki a testkontrollt?

Figyelt kérdés
Egy hete elolvastam Harvey és Marilyn Diamond Testkontroll című könyvét, és azóta étkezem a leírtak szerint. Simán kibírom, hogy délig csak gyümölcsöt egyek, néha utána sem vagyok éhes. Azt szeretném megtudni, mennyi idő után indult be a fogyás, annál, aki próbálta már? A másik, hogy fogamzásgátlót szedek másfél éve, és a szedés ideje óta legalább 8 kilót híztam (nem ettem mást, sem többet, mint előtte). Akadályozhat ez a fogyásban?

2013. febr. 27. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beütötted itt a keresőbe, millió választ kaphattál rá.
2013. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beütöttem a keresőbe, de nem éreztem kielégìtőnek egyiket sem. Viszont a te válaszod igen hasznos volt, kösz!
2013. febr. 28. 06:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, az addig oké, hogy délig csak gyümölcs, mert ugye éhgyomorra az a legjobb, de utána... Én nem tudok ebédre csak zöldséget enni, és vacsorára zöldséget és húst. Nálam ez pont fordítva működik.

De amúgy jó kis étrend azoknak akik délelőtt és kora délután dolgoznak, iskolában vannak. Reggel megeszik 1-2-3 gyümölcsöt, aztán délben megeszi a salátáját és vacsorára készít magának egy tartalmas vacsorát. Nagyjából hasonló a harcosok étrendje című diéta/étrend is. Akár működhet is.

Az hogy mennyi idő után indul be a fogyás, nem az étrenden, hanem a genetikádon múlik.

A fogamzásgátláshoz nem értek, én amikor elkezdtem szedni, fogytam tőle több, mint 10 kg-ot. :S

2013. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!