Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónapos a kislányom, és nem...

4 hónapos a kislányom, és nem tudok megálljt parancsolni a csokievésnek és a nassolásnak. Hogyan szokhatnék le?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és egyre elkeseredetebb vagyok mert nem tudok megáljt parancsolni a csokievésnek és a nassolásnak. tud valaki egy jó tippet adni, hogy tudnék leszokni róla?és másoknak is volt vagy van ilyen gondjuk? fogyóznom még nem lehet mert szoptatok
2007. szept. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, hogy a csokit miért eszed. Pótcselekvésként, az édes íz utáni vágy miatt vagy feszültség levezetéseként.

Attól függően, hogy mire jutottál változtass.

Ha a feszültséget akarod levezetni, akkor keress valami olyan elfoglaltságot, ami teljes odafigyelést igényel.

Ha pótcselekvésként, akkor olyan elfoglaltságot keress, amivel mind a két kezed lefoglalod.

Ha az édes íz miatt, akkor kevésbé "ártalmas" kaját keress. Pl. kakaó, mézes müzli...stb.

2007. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

az én kislányom is lassan 4 hónapos lesz és én is állandóan csokit édességet ennék.Úgy szoktam leküzdeni hogy sokat sétálunk és nincs időm rá gondolni vagy enni.

2007. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen csokievési rohamaim, amikor a kisfiam 4 hós körüli volt :) Szerintem még a szoptatással is összefügghet, hiszen elvileg 500kcal-t igényel naponta. Lehet, hogy ezt akarod pótolni? Nekem valószínű a pajzsmirigy alulműködésemtől volt, amit kezelnek, és tulajdonképpen azóta nincs nassolhatnékom.
2007. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
be gondolj a csokira,gondolj vmi finom gyumolcsre,vagy salatara,az sokkal jobb mint a csoki,vagy gondolj arra hogy nagyon meg fogsz hizni,es utana banni fogod:(
2008. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!