Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legfontosabb...

Szerintetek mi a legfontosabb egy fogyókúra alatt? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


16 éves 159 cm és 67 kg vagyok. Mindig is problémáim voltak a súlyommal. Szeretnék kb. 55 kg lenni. Mennyi idő az ideális ekkora súlyveszteséghez ?


Szeretnék lefogyni, de nem olyan drasztikus módon, hogy szándékos hánytatás vagy semmit nem eszek egész nap.


Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy nektek milyen edzés ételek váltak be ?


Illetve, hogy mit gondoltok a zumbáról ? Tényleg jól fogyaszt ?


Illetve, hogy a bőrömmel mi lesz fogyás után ? Lógni fog ? Mit tehetek a bőrömért ?



Várom válaszaitokat : előre is köszönöm : Viki


2013. márc. 2. 10:27
 1/5 Irooonmaaan ***** válasza:

Szia!


Heti 0.5-1 kg fogyással lehet számolni, ha egészségesen akarod csinálni. Így 3-4 hónap alatt le tudod adni ezt a felesleget.


Az étkezés fontosabb, mint az edzések, de persze edzeni is kell. Ha van lehetőséged, akkor eljárhatsz kondizni és ezt egészítsd ki futással, ez elég eredményes tud lenni. A Zumbáról vegyes dolgokat hallottam, igazából a fontos, hogy rendszeresen mozogj és lehetőleg élvezd is, így nem fogod feladni.


A bőrödet ne féltsd ez még nem olyan nagy túlsúly, hogy ennyire félj tőle, ráadásul még fiatal vagy, így a bőröd is jobban tud alkalmazkodni.

2013. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, ráérsz lassan fogyni.

Számold ki, eddig hány kalóriát fogyasztottál, és ennek tekintetében csökkentsd ezt a mennyiséget.

A sport mindig jó. Nem is a fogyás miatt, hanem az egészséges izomzat, csontozat kialakulása miatt.

A bőröd vagy lógni fog, vagy nem. Ez puszta genetika.

2013. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy borzasztó étrendet követek,de nekem hatásos volt:

reggeli: kenyérféle felvágott sok zöldség( néha édesítős kakaó)

tízórai: gyümölcs/zöldség/ müzliszelet( az utóbbit jobb elhagyni)

ebéd: főtt kaja bármi de csak 1 tányérral

uzsonna: mint a tízórai

vacsora: zöldségek,főtt tojás,hús vagy ha már nagyon nem bírom 1 szelet kis vékony kenyér

sport: heti 4-5x 1 óra

Szerintem a futás a legjobb fogyás szempontjából( legalábbis nekem még ha sokat eszek akkor is másnap összébbmegy a hasam) de vigyázni kell vele a térded szó szerint szét.úrja.. egyébként meg olyan mozgást kell,amit szeretsz én úgy csináltam,hogy egyszer futás,1x ilyen aerobik féle..ez a könnyebb,konditerem( csak sajna kevés apénz :S) görkori,bicaj..

víz: 2liter mondjuk


Egyébként a helyes étrend minél több hús és zöldség,gyümölcs.. ha lehet ne kövesd az én étrendem..( bár anno majdnem 5kiló lement 4 hét alatt)ezt csak azért írom,mert ha korlátol a pénz hiány vagy apu anyu cseszeget ilyen módon ki lehet cselezni ezt.

Tehát ismétlem sok zöldség,hús,gyümölcs!!

2013. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes tanácsot ! Igyekszem betartani őket :))
2013. márc. 2. 11:16
 5/5 anonim válasza:

Az nagyon fontos, hogy kevés olyan kaját egyél amiben sok a szénhidrát. pl.: fehér kenyér, zsemle, krumpli...

A szervezetedet arra kell megtanítanod, hogy az energiát ne a szénhidrátból, hanem a fölösleges elraktározott anyagokból állítsa elő.

2013. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!