Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlantok, hogyan fogyhat...

Mit ajánlantok, hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
175 cm, kb. 68 kg vagyok, 17 éves lány. Le szeretnék adni kb. 5-6 kg-t. De egészségügyi problémáim miatt a futást s ugrálást ki kell hagynom. Minden nap min. 30 percet tornázom, és hetente 1-2x eljárok az uszodába 1-1,5 órát intenzíven úszok. Az iskolai ebédlőben eszem, és szerintem ez a legrosszabb, mert amint elnéztem az adagokat mind kb. 1200 kalória felé jár. Haza csak 4 körül érek, úgy hgy nem lehetséges az otthon ebédelés. Nem tudnátok valami megoldást, milyen módon fogyhatnék le ezek mellett?

2013. márc. 3. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Akkor a többi étkezést ne vidd túlzásba.

Reggelire pl. tojást zöldséggel

tízóraira gyümölcsöt

vacsorára meg tojás vagy joghurt vagy répa vagy más zöldség, vagy kevés hús, ha esetleg a család azt főzött otthon.

2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Sok országban nem az ebéd a főétel. Vihetnél valami egészséges könnyű kaját a suliba ebédre (saláta, zöldség hússal) és 4-5 körül ehetnél főtt ételt. Ha sétálnod szabad, akkor az is jó, ahová lehet, menj gyalog.
2013. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!