Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemellet eszek ebédre, de...

Csirkemellet eszek ebédre, de nem tudom hogy mivel fűszerezhetem?! Valakii?!

Figyelt kérdés

Mivel fűszerezhetem be, ti hogy szoktátok? Serpenyőbe egy kis kanál olajban szeretném kisütni.

Ha jégsalátát eszem hozzá, paradicsommal, kígyóubival kefírrel leöntve az jó? És mekkora adagot?


És ha vacsorára is ezt enném az is megfelel?


2013. márc. 6. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

kis változatosság: kend be ketchuppal, szórj rá oregánót, két-három szelet paradicsom, reszelt sajt, és mehet a sütőbe.

Csirkepiizza :)

2013. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Provanci fűszer keverék, vagy csak simán bazsalikom, oregano, bors, pirospaprika
2013. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fokhagymásan szoktam. Én épp most grill fűszerkeverékkel megszórt pulykamell csíkokat eszem, amit kevés olívaolajon teflon serpenyőben sütöttem ki. Mellé édeskáposztából, jégsalátából és paradicsomból készítettem egy nagy adag salátát, amit csak sóztam. (Az én adagom egy nagy lapos tányér 2/3 részét tölti ki).

Szerintem vacsorára is megfelel.

2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen fűszerrel, nyugodtan.
2013. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában gyros fűszerkeveréket szoktam használni, amikor pedig megcsömörlök tőle, akkor jönnek az okosságok pl: csilis babot készítek belőle, lecsócs szósz, vagy beáztatom fokhagymás zsírszegény tejbe, egy tepsibe durumtésztát teszek ráteszem a csirkemellszeleteket, a fokhagymás tejet összekeverem 1 zsírszegény tejföllel, ráborítom, tetejére sovány sajt, és be a sütőbe:P facebookon ajánlom az evilkonyhát baromi jó diétás recepteket osztanak ott meg:)
2013. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy felcsíkozom, egy műanyag tálba rakom, abba szórom meg sóval, borssal, meg fokhagymagranulátummal, ráöntöm az olajat, és jól összekeverem, a tepsibe már nem is kell olaj.Ezzel a módszerrel elkészítve 10 dkg 162 kalória.A saláta is jó, ahogy leírod, és igen eheted vacsira is.
2013. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A salátádra kefír helyett olivaolajat tegyél. Salátából bármennyit ehetsz.

A csirkemellet próbáld ki a változatosság kedvéért curryvel. (Apróra vágott hagymát dinsztelsz, curryport szórsz rá, majd belerakod a felcsíkozott enyhén besózott, beborsozott csikemell darabokat. Kis vizet öntesz rá, majd zsírjára sütöd. 20 perc alatt kész és mennyei!)

2013. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. márc. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!