Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki magára ismer, az kérem...

Aki magára ismer, az kérem írjon ÜZENETET nekem, nagyon jó lenne?!

Figyelt kérdés

sziasztok:)


már sokféle fogyókúrát kipróbáltam.. 90 napostól kezdve léböjtig..mindenfélét..

de most kiszeretném próbálni az 500 kcal-óriás fogyókúrát kíváncsi vagyok milyen.. hallottam olyanról aki 800 kalóriás étrendet csinál..

KÉRLEK,ha magadra ismertél..vagy ismersz olyat aki csinált már ilyet akkor írj egy üzenetet a tapasztalataidról,sikereidről..


akár bármilyen fogyókúrás tapasztalatodról..

beszélgethetünk ha gondoolod:)

FONTOS LENNE!

köszi még 1x.



2013. márc. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy! Tudod mennyi 500 kcal??? 5 banán, vagy egy kakaós csiga, vagy 6 közepes alma és akkor rendes, főtt ételről még nem beszéltünk. Egy rendes adag belefér, de akkor mást már nem tudsz enni aznap. Egyenes út az anorexiáshoz és a hiánybetegségekhez. Lehet, hogy lefogysz, de plöttyett leszel, csontos. Szóval nem szép. Inkább ne a hülye fogyókúrákat próbáld. Válts életmódot. Natúr csirkemell, zsírszegény tejtermékek, főként túró, párolt zöldség, sima zöldség, teljes kiőrlésű dolgok, kevés cukros dolog és esetleg cukor helyett használj xilitet. Nézz utána a egészséges étrendnek. De ne csináld ezt! Valami ilyesmi. [link]
2013. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj tarthatóbb fogyókúrát.

Én 1200 kcal szoktam enni egy nap. Ezt azt jelenti, hogy pl. reggelire némi gyümölcs, ebédre főzelék, vacsorára zöldség. Tehát nem éhezek. Ez azért jó, mert néha belefér egy kis csoki is vagy palacsinta. Mégis heti 1.5 kg-ot fogyok.

Az 500 kcal-al gyorsan lefogynál, de nem valószínű, hogy tudnád tartani, annyira megéheznél és annyira hiányozna sok étel. Ha meg mégis, akkor sem életed végéig, és amint visszaállsz, rögtön visszajönne a duplája.

2013. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Nem tudhatom, persze, mennyit eszel, de a leírás alapján a Te étkezésed az 500 kalória... Hogy a csudába jön ki Neked az 1200 kalória? Ha a 'főzelék' dupla adag krumplifőzelék lenne némi hússal, még akkor sem.
2013. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

shiNIN-nek:

Ez csak egy példa volt, én sem minden nap ugyan azt eszem, meg sokszor eszek még hozzá. De ez önmagában is már 800 kalória, nem 500. Vagy van, hogy ebből egész egyszerűen reggeli tojás, ebédre grillcsirke lesz. Abban igazad van, hogy ez még nem jár az 1200 kcal közelében. De ha pontos mennyiséget és ételfajtákat írnék, akkor összeszámolva meglenne az 1200. Mondjuk most nem is konkrét étrendet akartam leírni, csak utalni arra, hogy 500 kcal az nagyon kevés. Abba egy adagnyi főzelék van benne. Most akkor a kérdező ezt vagy elosztja 3 részre, aminek az lesz az eredménye, hogy egyik étkezéssel sem lakik jól, vagy pedig napi egyszer eszik, de itt is megint nem fog jóllakni ráadásul az anyagcseréje is le fog lassulni.

2013. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. :))
2013. márc. 7. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm szokott ilyet. Általában 13 nap alatt fogy kb 7 kg-t. Ennek nagyon örül. Egy ideig tartja, majd vissza hízza. És nem esik le neki hogy milyen káros, és hogy vissza hízza. Ő csak azt látja, hogy lefogyott mennyi és milyen sokáig tartotta ( talán pár hónapot) Az hogy közben koplal, meg majdnem elájul ha nem eszik valamit, akárhol is vannak az nem számít.
2013. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!