Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 117 kb vagyok elég izmos de...

Nicolas kérdése:

117 kb vagyok elég izmos de azért fogynom kellene vagy 10-15 kg ot . Pl a bicepszem 49 cm, ha most diétázok (futok, biciklizek, meg minden más) és kb ali eszek valamit akkor vajon hány cm lesz utána ha lement 15 kb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:59
 1/2 dieta ***** válasza:
Lehet ,nagyon kevés ha a szír helyet izomból fogysz.Egy kiló zsír 3500kaloria hiányt elellensúlyoz egy kiló izom 600 kalória vagyis izomból az egy kiló zsír helyet fogysz 5kiló 83dekát.Ne csökkentsd 20 - 22% -nál többel a napi kalória beviteled. Könnyen lehet 1 hét alatt öt kilót fogy ni csak az a baj a kezdeti öröm hamar átfordul és marad a bánat és a düh.
2013. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A fogyáshoz, hülyén hangzik, de sokszor kicsit kell enni. Én is azt hittem ha keveset eszem csak fogyok, de ez nem így lett, mert ahogy a szervezeted táplálékhoz jut egyből elraktározza, mert nem tudja hogy mikor jut legközelebb energiához. Ez ilyen védekező mechanizmusa a szervezetnek.

1 éve rájöttem a titokra. 10 kg ot fogytam 3 hónap alatt. Kcal számolás és sok evés!!! :) Jól hangzik nem??


Napi legalább 5* egyél!!!

Pl reggelire egy szendvics csirke mell sonkával sok zöldséggel és 1 szelet barna kenyérrel. 10óraira gyümölcs vagy 1 túrórudi. ebédre csirke mell salátával vagy rizzsel (de az utobbiból ne túl sokat) uszira gyümölcs vagy valami túrós jughurtod finomság. vacsira már lehetőleg ne nehéz kaját ott is gyümölcs, saláta, túró gyümölccsel, joghurt müzlivel, egy leves, káposzta leves. és nagyon sokat igyál 2-3 liter/ nap. Meglátod, ezzela módszerrel olvadni fognak rólad a kilok! Hajrá!

ez segíteni fog!!! [link]

2013. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!