Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt mindenki? (...

Miért mondja ezt mindenki? ( nem tudom, hogy jo kategoria-e)

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdeseket,hogy x kg vagyok x centi és mennyinek kéne lennem ,hogy vekony legyek,mert nem erzem jól magam.Es ha egy tök idealis adatot adott meg ,akkor már mindenki leszólja, hogy ez már így is vékony,meg hogy anorexiás akar lenni.nemertem ,ha valaki vékonyabb akar lenni ,akkor az csont és bőr lesz ,vagy mi?!

2013. márc. 10. 19:18
 1/2 anonim válasza:

Azért, mert a többségnek tele van a hócipője azzal, hogy a fontossági sorrend ezeknél a személyeknél hibás. Azt kellene megérteniük, hogy nem az a lényeg, hányas ruhaméretet hordanak és ettől mennyire csinosak, hanem az, hogy mennyire egészségesek.

Egy egészségtől kicsattanó ember akkor is jól néz ki, ha van némi feleslege. Egy beteg, sovány, vékony ember akkor sem néz ki jól, ha a legkisebb ruhaméretet hordja, a legutolsó divat szerint.

2013. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.ebből a szögből meg nem is neztem:)
2013. márc. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!