Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki, aki átment már ezen?...

Valaki, aki átment már ezen? Másfél éve szeretnék normálisan lefogyni, de eddig nem egészen megy.

Figyelt kérdés

Hasamból elég sok felesleg lement már,igaz van még egy kicsi rajta,de a combom az kegyetlen,és nem is akar kisebb lenni.:( majdnem 80kilóról 67-8kilóra fogytam,de a combom csak egy nagyon kicsivel lett kisebb,és eléggé elszomorít.Alapból oda hízok először,és úgy látom soha nem fogom tudni leadni róla amit le kéne.

Aki ilyen helyzetben volt,és átküzdött tajta,szívesen beszélnék vele!


2013. márc. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez lesz neked onnan lefogyni. Zsirleszivassal lehetne igazabol eredmenyt elerni.
2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Irooonmaaan ***** válasza:
Mivel hogy odahíztál először, így nagy valószínűséggel onnan is fogysz le utoljára. Ha folytatod a fogyókúrát, akkor onnan is le fog menni, csak türelem kell.
2013. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy onnan csak zsírleszívással megy le. Folytasd a diétát, miko nem 67, hanem 57 leszel, akkor vékonyabb lesz a combod is. ( amúgy pont 80 kilóról indultam, pont 67 vagyok és a combom szinte változatlan nekem is:D)
2013. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én először a combjaimról és karomról fogyok. A hasam a legutolsó. Kitartás.
2013. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
Gondolom L vagy. Combra hízni sokkal egészségesebb, mint hasra - ha már muszáj választani.
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amennyi nővel én beszéltem az elmúlt években..

Ezért van a következetes, alacsony inzulinszintet biztosító táplálkozás cukor és keményítőfogyasztás, tejfogyasztás lehetőleg kizárásával.


És akkor azért megy le, még combról is. De nem kell pálcika testre vágyni, mert irracionális, nem egészséges és sok speciális munka van vele, igazából nem elérhetetlen. Csak művészet az 'alkattól' eltérő testet varázsolni, és nem éppen konstruktív irányba befektetett energia, szerintem.


Helyette egészséges táplálkozás, egészséges önértékelés :)

2013. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!