Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha víz mellett 100%-os narancs...

Ha víz mellett 100%-os narancslevet is iszom fogyókúra alatt az nem baj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magadnak facsarod, akkor tényleg 100%, és akkor idd nyugodtan!
2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mennyi energiadeficitben vagy a nap végén? ;)
2011. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem magadnak csavarod, akkor ne igyad inkább. Hidd el nekem, az nem 100%-os.
2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 dl-t iszol, nem baj, ha 1 litert, az baj.

1 dl-ben 46 kalória van kb. (legalábbis amit én láttam), 1 literben ez 460 kalória, annyi, mintha megennél egy egész csirkecombot egy fél adag rizzsel, csak az hasznos lenne és laktatna.


Az sem igaz, hogy a frissen facsartat lehet korlátlanul, mert sok benne a gyüm.cukor, és sokkal többnek megiszod a levét, mint amennyit ennél. Inkább egyél meg 2 narancsot, jobban jársz, mint 5-nek a levével (abban van kb. 2 dl).

2011. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet kapni az Aldiban, a hűtőpultban ún. frissen préselt narancslevet, 460 Ft 1 liter. Az nem sürítményből készült. :)

A Siónak meg van ugyanilyen meggy-, körte- és almaleve, az 3 literes és 1000-1500 Ft-ért lehet megvenni.

De ezt sem lehet mértéktelenül inni, mert ezekben is van kalória. De legalább 100%-os, nincs vele macera, mégis megfizethető. :)

2011. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Siónak meg a Topjoy-nak van 25%-os LIGHT gyümölcsleve, én azt szoktam inni, 1 literben van 120-150 kcal, és 18-23 g szénhidrát.
2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 beatagyakorlókérdése válasza:
100%-os gyűmőlcslé fogyokúra alatt nem jó , a gyümölcs cukor miatt, ha bolti dobozos illetve természetes gyümőlcsből te csinálod, sajnos így sem. Ha lehet szénsav mentes vízet igyál s ha unod akkor teát ha még uncsibb akkor tehetsz a teába és a vízbe természetes citrom levet
2012. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!