Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes bele kezdeni a zabkorp...

Érdemes bele kezdeni a zabkorpa diétába?

Figyelt kérdés
kaptam egy tippet a pékes nénitöl hogy ö zabkorpával fogyott le jo sokat..ö ugy mondta hogy minden reggel 2 kanállal és csokit kenyeret ne egyek ,szokkot ne igyak és szuper lesz..na most a párom evvel nem egyezik egyik részével sem..de el kezdem csak hogy a pékes néni reggelt mondott a párom pedig estét.hogy lenne a legjobb?egyáltalán meghajtsa a hasamat?hogy mikor egyem meg?vagy csak telit? milyen hatása lesz?
2013. márc. 11. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ember hús és zöldségevő.


Ha nem eszel csokoládét és kenyeret (ami se nem hús, se nem zöldség) akkor semmi olyan nem történt, ami egy nagy és szokatlan dobás lenne, millió éven át nem ettek az emberek cukros-lisztes kajákat.. most esznek, kövérek is. Ehhez egy maghéjnak (korpa) semmi köze, abszolút irreleváns, szimplán csak a kenyér nemevés közelebb áll az egészséges és optimális táplálkozáshoz, így fogyhatsz is vele. Teljesebb lenne a kép mindenféle gabonatermék és tejtermék, cukros ételek, burgonya mellőzésével, de hát az már magasabb szint.. bár megéri törekedni erre.


Egyébként csak nekem tűnt fel az ellentmondás a péknénivel aki nem ajánlja a kenyérevést? Mi ez, egy pék mondja, hogy a kenyérevés nem előnyös? Vagy a fogyáshoz le kell tenni? Ez mondjuk mókás, tetszik. Én is ezt mondanám :D

2013. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!