Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki, ha a suliba kérem, hogy...

Ciki, ha a suliba kérem, hogy mérjenek meg hetente?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyózni, de az itthoni mérlegben nem bízok, egyik nap azt írja, hogy fogytam 2 kg-t a másik nap meg azt hogy vissza szedtem és + még híztam 2-t. Gáz lenne ha hetente elmennék, és megkérném, hogy mérjenek meg? Az pontosabb mint az itthoni mérleg nem? (Orvoshoz nincs lehetőségem hetente elmenni.)
2013. márc. 13. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
" Elkezdtem fogyózni, de az itthoni mérlegben nem bízok, egyik nap azt írja, hogy fogytam 2 kg-t a másik nap meg azt hogy vissza szedtem és + még híztam 2-t. " - Ez nem mérleghiba, ez természetes súlyingadozás.
2013. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a napi +/- 2 kg NEM természetes súlyingadozás!!!!


Nyugodtan kérd meg az iskolában, hoyg megmérhesd magad, ha tényleg van súlyfelesleged, akkor még támogatni is fognak.

2013. márc. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abban a 2 kilóban van ráadás.
2013. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátha tudunk segíteni.

Milyen mérleged van? Mindig reggel méred magad éhgyomorra? A mérleget lehetőleg mindig ugyanoda teszed?

2013. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elemes, nem rossz az elem?
2013. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!