Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld teát ittam, de megállt a...

Zöld teát ittam, de megállt a hatás, miért?

Figyelt kérdés
Mindennap ittam egy zöld teát suli után ugyan is a diétáim ezért mentek tönkre mert nem voltam elégszer WC-n. Sokáig meg se fordult a fejembe, hogy igyak mert mindenki panaszkodott, hogy mennyire meghajtja őket, hát azt lehet aki naponta megy el WC-re nem azokat akik hetente 2× mennek el! Miután ittam másfél hónapig tökéletesen működött a dolog, ebédeztem 3órakor megittam a teát és mindennap megvolt a termése, de már lassan félhónapja, hogy vissza álltam a heti 2 dologra. Nem értem miért, talán mert megszokta a szervezetem, de mindent ugyan úgy csinálok, jó lenne ha megint menne ez a naponta dolog mert a másfél hónap alatt a heti 3 kondi mellet fogytam 4 kilót !

2013. márc. 13. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gondod van, akkor próbáld ki reggelire zabkását. Az is segít ezekben a dolgokban :)
2013. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már annyi mindent próbáltam ! méz,szilvalekvár,zabos cuccok és semmi, egyetlen dolog van még ami ilyen hatással van az a csemege kukorica,de heti 1000FT-körül jövök ki belőle és még annyira nem is imádom! Nekem a zöld tea kifejezetten ízlik !
2013. márc. 13. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a lassú anyagcserédnek milyen okai lehetnek.

Megvan e a kellő mennyiségű folyadékbevitel, (ez káros anyagok bevitele nélkül is min. 2L tiszta(ásvány)víz/nap)

Megvan e a rendszeres táplálkozás (min. 3 óránként)

Reggelente egy evőkanál lenmagolaj segíthet a problémádon, és a zabpehely is jól hat a bélműködésre.

2013. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3 óránkénti evés nagyon nincs meg!

reggel 6 óra- 4 virsli simán.

11-12 óra- egy kicsi rozs bagett kevés vajjal,csirkemell sonka,sajt.

3 óra- ami a főt kaja itthon általába bármi az 3-4 evőkanállal eszek + zöld tea.

6-7óra - 2 narancs.


Ami még megy mellé: a 6tól - 3ig valamikor be-be csúszik egy isler heti 2× max. Másfél liter ásvány víz szintén a 6tól - 3ig tartó időbe. A narancs helyett szokott lenni mozzarella sajt, és nyersen répa.

2013. márc. 13. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ritkán csomagolod ki a csokinyúlat akkor valami gond lehet.
2013. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy hozzászokott a szervezeted azért nem használ már.
2013. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mate teát, lehet, ha egy ideig azt innád és visszatérnél utána a zöldre, ugyanolyan hatása lenne.
2013. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú bakker.. a zöld teának nincs hashajtó hatása..


A szorulásos betegségekre pedig - ahogyan a hasmenős állapotokra sem - nem egy hashajtó kell, hanem kezdetben a liszt(glutén) és tejmentes táplálkozást kell kipróbálni, mert ezek mellékhatásai általában a két eset.


A zab ugyan gluténmentes, de a lektintartalma és a magas keményítő tartalma miatt inkább kerülendő..

2013. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mas lehet a baj. A zoldtea engem pl. nem hajt meg, mondjuk nekem nincsenek ilyen jellegu problemaim nelkule sem. Lehet kisse ingerli a belet, de nem ez az elsodleges hatasa. Nekem anno a zabkorpa valt be mezzel, tejjel melegen, amikor ilyen gondjaim voltak.
2013. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!