Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már valakinek ilyen?...

Volt már valakinek ilyen? (lányok)

Figyelt kérdés

4 hónap diétázás és edzés során sikerült leadnom a súlyfeleslegem (6kg). Az első két hónapban rendesen megvolt a menstruációm, viszont a legutóbbi alkalommbal csak 1 napig volt meg és az is nagyon kevés vérzéssel járt. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta, hogy ilyen előfordul, majd a következő jó lesz. Eltelt egy hónap és már 6. napja késik, lehet, hogy a sok edzéstől és diétától van ez?

Hozzá tenném, nem koplaltam/koplalok, viszont elég sokat edzek.

Volt már valakinek hasonló?


2013. márc. 14. 06:25
 1/8 A kérdező kommentje:
"alkalommal"
2013. márc. 14. 06:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből áll a diétád, de én amióta vega vagyok (nuku hús, kevés tej, kevés tojás, sok egészségk zöldség/gyümölcs/magvak/olajok), kb. másfél év alatt lecsökkent 2 naposra. Korábban 5 napos volt, de nekem megfelel ez a mostani hossz :)
2013. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"vega" akkor miért tej? Sokkal értelmesebb lenne kicsit több tojás, kis hús, nuku tej. Mindegy..


Kérdező, ha elmarad, akkor az a tested szenvedésének a jele. Írhatnál mit eszel..

Azért próbaképpen rákérdezek: Sok zöldséget, zsírokat és húst? Mert ha nem, akkor az étkezéssel lehet a probléma. Tehát ha keveset eszel, vagy lisztes-tejes hülyeségeket, müzliket.. a szokásos fogyókúrás malactápokat, az magyarázza a kóros állapotot. De első sorban maga a koplalás szokott mensi elmaradást okozni.

2013. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem nem volt ilyen, pedig 2 hónap alatt adtam le 10 kilót, diétáztam, edzettem (a múlt idő felesleges, mert még mindig csinálom:D), és a menstruációm teljesen normális. Akkor jön, amikor kell, és annyi ideig tart, ameddig máskor is.

Menj el másik orvoshoz, mert szerintem ez nem normális.

2013. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Súlyod mennyi? Nem lehet, hogy túl kevés vagy már és kimarad ezért?
2013. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok zsírt és húst eszek, szóval nem ezzel lehet a probléma. Müzlit soha nem ettem és nem is áll szándékomban...

160 cm vagyok és 50 kg, nem vagyok anorexiás, az én alkatomhoz ez a súly ideális. A testzsír%-om 15 körül van, lehet, hogy ez a probléma? Ha igen, akkor mit csináljak? Nem akarok ennél zsírosabb lenni.

2013. márc. 16. 18:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy "Volt már valakinek ilyen? (lányok)" szép volt tápműves :D
2013. márc. 16. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja jaja, néha észreveszem hogy alkotok, remélem egy-egy vidám pillanatot is sikerül okozni közben!
2013. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!