Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zumba? Hatásos? Ki mennyit,...

Zumba? Hatásos? Ki mennyit, mennyi idő alatt fogyott vele?

Figyelt kérdés

valamit kellene mozognom, 15kgt szeretnék fogyni, de anyagi gondok miatt nem tudok "jól enni", csak keveset rossz minőségű kajából...és ezen okból nem tudok terembe sem járni.

Nálunk rengeteg a kóborkutya, így nem lehet kinn futni sem, csakis benn a lakásban tudnék bármit mozogni.

Lehet ütős, kemény, csak minél hamarabb látsszon a hatás. Azt írták, a zumba ilyen, véleményekre lennék kíváncsi!


Aki csinálja/csinálta, mennyi idő alatt hány kg-ról mennyit fogyott, hány cm?


Köszi


2013. márc. 18. 18:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
tudnátok videókat mutatni? egy héten hányszor, és milyen hosszú edzéseket csináltok?
2013. márc. 18. 18:42
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Fogyni kizárólag helyes étrenddel lehet. A mozgás - legyen az bármi - csak mintegy 20 %-ban játszik bele.
2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
szóval aki csóró, az így járt?
2013. márc. 18. 19:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága a "jó" étkezés sem. Pl. káposztát, céklát, sárgarépát olcsón kapsz és bármennyit ehetsz belőle. Májat már 400 Ft-ért lehet kapni kilóját és kiváló fehérjeforrás. A piacokon a tojás is megfizethető. Úgyhogy ne add fel, keresd a jó megoldásokat.
2013. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Insanityt csinald!!!!!!!!!:)
2013. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Máshol meg azt írják, hogy a mozgás a fogyásban 70%-on múlik. Nah most melyik igaz?
2013. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
insanityt próbáltam, a fit testen tüdőt hánytam :D
2013. márc. 18. 21:39
 8/23 anonim ***** válasza:
6/7-esnek: máshol? Egyetlen tudományos linket hozz, ahol azt írnák, hogy a mozgásnak nagyobb szerepe van a fogyásnak, mint az étrendnek. Egyetlen egyet sem fogsz találni.
2013. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

na, szépen kitörölték a válaszom az 1-2. válaszolóhoz.


Szóval: NEM azt kérdeztem, hogy mit kell enni meg hogy, meg mennyiért. Azt kérdeztem, a ZUMBA hatásos-e. Nem igaz, hogy az oldal válaszolóinak 90%-a sosem tudja felfogni, hogy nem az ő 'okoskodására' vagyok kíváncsi, hanem arra, amit KÉRDEZTEM!


A többieknek köszönöm!

2013. márc. 19. 07:58
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani azzal, hogy ismétlem a többieket, de egy mozgás csak akkor hatásos, ha mellé helyesen eszel.

Persze az alakon tud változtatni a mozgás, ha kiló nem is megy le, de hosszú távon nem lesz sok eredmény, ha túl sok CH-t eszel.

Én Zumbázom, imádom, és fogytam már 17-18 kilót, de amikor nem figyeltem a kajára biza a mérleg nem volt a barátom.

Szeptember közepén kezdtem az életmódváltás, azóta ment le ennyi, stagnálgatok is manapság kicsit.

2013. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!