Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én szeretnék lefogyni, de a...

Én szeretnék lefogyni, de a környezetemben mindenkinek így tetszek?! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mindig is gömbölyű voltam, talán a 18 év alatt egyszer voltam megelégedve az alakommal akkor voltam 54kg. Most 60Kg vagyok és 159cm. Van rajtam felesleg és még izmosodnom sem ártana, de eddig akárhány fiúval volt dolgom mindenki azt mondta, hogy le ne merjek fogyni, mert így szeretnek engem, van mit fogni rajtam stb. Éppen ezért nehezebben is veszem rá magam, hogy lefogyjak.

Mit javasoltok?



2013. márc. 20. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván azért jöttek Veled össze, mert tetszettél nekik. Vékonyabban, izmosabban olyanokkal jönnél össze, akiknek úgy tetszel :P

Én magamnak akarnék megfelelni.

Te nem vagy olyan kövér, hogy az egészségedet különösebben veszélyeztetnéd, úgyhogy azt kell eldöntened, esztétikailag jó-e Neked így, de azt írtad, nem...

Ha nem akarnál vékony lenni, akkor is izmosodhatsz, ha az nem is olyan látványos, de nemcsak az az izmok előnye.

2013. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
méress egy testzsír százalékot,aztán nézd meg a kapott eredmény jelentését és hosszútávú következményeit.
2013. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha másoknak így tetszel, és ők is tetszenek neked, akkor nem igazán értem mi a kérdés?

Sokan jönnek azzal, hogy maguknak akarnak megfelelni, de ez egy soha el nem érhető álom és alapból egy nagy baromság, mivel mindenki mindent azért csinál, hogy mások elfogadják... ha mások értékelnek és szépnek találnak, magadat is annak fogod találni. De nem leszel értékesebb ember, sem szebb, sem mások számára elfogadhatóbb ha 50kg-s leszel, ezt csak a lelki zavaros emberkék hiszik magukról. Ha van rajtad némi fölösleg akkor kezdj el sportolni valamit és majd kialakulnak a dolgok. Ha pedig nem akarsz fogyókúrázni akkor ne tedd, ez manapság nagy divatbaromság lett, már 40kg-s csont és bőr emberkék is fogyókúrázni akarnak... röhej...

2013. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A "van mit fogni rajtad" azt jelenti duci vagy. De a tinik 80%-a duci manapság...
2013. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: Dehogyis. Mások pukkasztását sem az elfogadásért csináljuk :D Az emberek többsége sokat tesz mások miatt, de ilyen egyszerűen nem célszerű általánosítani, mert nem lesz igaz.

Én fogyni is csak és kizárólag magamért akarok, elég önző vagyok hozzá ;) Másoknak nincs baja velem. Arra speciel esélyem sincs, hogy valaha is túlzásba vigyem, nem vagyok az a fajta.

Az önmagunkkal való elégedettség fontos dolog :) Plusz kényelmes is tud lenni az a testalkat, amire pl. könnyen kapunk ruhát a boltban. Sőt, még a motorom fogyasztási logjában is lenne hatása...

2013. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ésszel, külső IGAZI EGÉSZSÉGES SZAKÉRTŐ segítségével A SAJÁT vágyaid szerint alakítsd a tested SZERETETtejesen!


Ügyesen tovább!

2013. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!