Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tartjatok magatokban a...

Mivel tartjatok magatokban a lelket, amikor csak olyan gondolatok jarnak a fejetekben, hogy "A franc essen bele, minek szenvedjek, ugyse leszek soha olyan vekony/csinos, mint xy.! "?

Figyelt kérdés

Ma ritka sz@r napom volt. Eddig jol ment a dolog, de ma nagyot bünöztem. Es az jutott az eszembe, hogy miert is szenvedek egyaltalan? Miert nem fogadom el magam, ugy ahogy vagyok? Miert kell nekem xy-ra hasonlitani? Miert nem tudok azzal a par plusz kg-mal boldog lenni?

Ti mit tesztek ilyenkor? Mire gondoltok? Mivel tömjem meg a fejem holnap reggel, hogy ne adjam fel?

A bunko valaszadok kerem kimeljenek. Köszönöm!


2013. márc. 20. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz olyan lenni, mint xy? Nekem nincs ilyen gondolatom, csak magam kedvéért, szép ruhákért, könnyed mozgásért akarok fogyni.
2013. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs konkret xy, csak epp csinos es vekony szeretnek vegre lenni, mint a korombeliek 95%a...:/
2013. márc. 20. 23:30
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

esetleg olvass olyan emberekről akiknek sikerült lefogynia. vagy nézz magadnak ruhákat, hogy milyeneket hordanál ha le tudnál fogyni. gondolkozz el rajta, hogy mekkora előnyt jelentene, ha vékony lennél.


egyébként rossz lehet:/ bűntudattal enni.

nekem sosem volt nehéz lefogynom. amikor akartam, annyit amennyit akartam. talán ezek a dolgok segítettek közben. meg amikor már elkezdesz fogyni, sokkal jobb mert látod az eddigi eredményt, és tudod hogy lesz még jobb is.

2013. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én önmagamhoz képest akarok a legjobb formában lenni. Ez inspirál, mert a közérzetem is sokkal jobb néhány megszabadult kiló után. Ez a fontos!
2013. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha a tükörbe nézel,mit látsz? Elégedett vagy?

Itt dől el minden. Én csak saját magam miatt,edzek,tornázom,méregtelenítek,diétázom. Nem a férjem miatt,nem a barátnők miatt,nem akarok sztárokra hasonlítani,csak ha a tükörbe nézek a trikó és a farmer csinosan álljon rajtam,valahogy ez fontos,pedig már nem vagyok tini......

2013. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy nem fogok soha a lányok nagy részéhez tartozni, akiknek fiús alkatuk van keskeny csípővel és pipaszár lábakkal, mert tipikusan széles csípőjű, nagy fenekű, nagy mellű lány vagyok. De nézhetek ki úgy is, hogy akkora s*ggem van, mint egy ház, vagy úgy, hogy olyan markolnivaló:) Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem másokhoz kell hasonlítani magad, ne olyan akarj lenni, mint a lányok 95%-a, magadhoz képest legyél a legjobb formában.

Egyébként néha nálam is bekattan ez, főleg azért, mert a hasam rémes, plötyi, és a köldököm alatti rész meg kidudorodik. De ez van, a barátom szeret a pocimmal együtt.

Az meg, hogy bűnöztél, szerintem nem eget rengető hiba. Szerintem sok mindenkivel előfordul, én például nem bírnám ki, hogy soha ne egyek pl egy kis csokit vagy sütit. Majd ledolgozom.

2013. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom hogy melyik korosztályba tartozol, de hogy azok 95%-a nem csinos és vékony, az tuti biztos, amikor a legutóbbi statisztikák dermesztőek az elhízottak számát tekintve.

Lelkiekben kellene magad rendbe rakni, mert ezekből a dolgokból úgy fest, hogy magad se tudod mit akarsz igazán, márpedig ha nem tudod hová akarsz ezzel eljutni, vagy mi a célod mindezzel, akkor nem is értem, hogy voltaképpen minek csinálod, nem sok értelme van az egésznek.

2013. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tehát bezabáltál. Van ilyen :D Nálam is sokszor volt régebben, aztán persze másnap már reggel megőrül az ember egy kis szénhidrátért/édességért.


Megoldás: Ha bazabálsz, akkor ne pukkadásig zabálj. Aznap, amikor bekajáltál, még később mozogj valamit! Ez lehet fél óra gyors gyaloglás, fél óra saját testsúllyal végzett torna. Máris jobb lesz a kedved/közérzeted. Tapasztalat.

2013. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, igyekszem megfogadni öket, es ma duplan odafigyelni! :)

Sok sikert nektek!

2013. márc. 21. 12:36
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Fogd fel úgy, hogy egy egészséges nő így néz ki: [link] Egészséges életmód, és folyamatos karbantartás mellett te is így néznél ki. Korunk nagy betegsége, hogy mindenkin van túlsúly de izom nincs. Az őskorban például, mivel az életbenmaradás függött ezen, a nőknek is kondiban kellett lenniük. Azt ettek amit találtak, feldolgozatlan ételeket, frissen. Ahol ma tartunk, azért van, mert elkényelmesedtünk a fejlődés miatt, plusz olyan ételeket eszünk, amelyek olyan adalékanyagokat tartalmaznak, amelyek igazából nem nevezhetőek ehetőnek csak finomabbá teszik a kaját, és csak a plusz kilókat hozzák magukkal, meg a testi fogyatékosságokat és betegségeket. Ne azt nevezd szenvedésnek, hogy nem ehetsz meg egy tábla csokit, inkább azt, hogy nem éltél gyermekkorodtól kezdve helyes életmódot (nem sportoltál eleget, és egészségtelenül táplálkoztál) és most szenvedés árán helyre kell hoznod. Mindenki magának köszönheti a plusz kilóit, senki sem születik 70 kilósan. Valaki erre minél hamarabb döbben rá, annál hamarabb helyrehozhatja a testét, gyanítom neked sem késő, gondolj arra, hogy na majd ha elérem a normális egészséges testfelépítést, akkor majd megehetek egy csokit bűntudat nélkül, mert utána úgyis sportolok, és leadom. Egyél friss kaját, sok zöldség, gyümölcs és kezeletlen húsok, tojás, stb.! Nasinak gyümisali, cerbona szelet, igyekezz friss vagy viszonylag feldolgozatlan ételeket fogyasztani.
2013. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!