Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valahogyan csökkenteni...

Lehet valahogyan csökkenteni a csípőbőséget?

Figyelt kérdés
csak azért, mert nagyon zavar már régóta, hogy a testalkatomhoz képest nagyon széles a csípőm.

2013. márc. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag széles, a csípőcsontod miatt, akkor sehogy.

Ha zsír rakódott le, akkor le kell fogyni.

Velem a két ok kombinációja állt fönn, de amióta fogyózok, 10 centivel lett keskenyebb a csípőm. Így sem keskeny, soha nem is lesz az, ez van.

2013. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
(Mi férfiak szeretjük ám a széles csípőjű lányokat!)
2013. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja: ha alkatilag, a csontod széles, azzal semmit sem tudsz csinálni.

Ha felesleg halmozódott fel rajta, azt le tudod adni.


Nekem is széles csípőm van sajnos, de azért tudtam róla fogyni. Tovább viszont már nem megy, nincs rajta semmi felesleg, a csont széles, sajnos ez van. :(

2013. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csípőbőség: meghatározott csípőalkat + zsírszöveg. Az előbbit nem tudod csökkenteni, viszont az utóbbit igen, diéta és sport által ( 70/80% - 20-30% arányban ).
2013. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
es ezt honnan tudhatom, hogy most nekem sok-e a csipomon a lerakodas. Erzem a csontot, de felette vekony "reteg" van.
2013. ápr. 1. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!