Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki csinált már 500 kcal/300...

Ki csinált már 500 kcal/300 kcal/800 kcal-os fogyókúrát? Az aki ellene van az ne írjon, felesleges. Aki viszont csinált ilyet, az írjon minél hamarabb!

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem csináltam, DE NEM vagyok ellene!

Hiszek benne, hogy a gyengék valamilyen módon még a mai körülmények között is kipusztítják önmagukat, és ez hiába szomorú, de szükségszerű.

Jó minőségű ételekből meg nem olyan nagy probléma az alacsony kalóriabevitel, ezért megint csak nem vagyok ellene.

2013. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
senki sem fog irni mert mar reg belehaltak:D
2013. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én sportolok is,és szerintem napi 500 kcal-lal lehetséges lenne a fogyás,főleg hogy nem vagyok zabálós.. csak kíváncsi lennék azok véleményére akik már csináltak ilyet,mert biztos csinált ilyet valaki..
2013. márc. 12. 14:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted".


És ha valakinek egyszer már sikerült valami, ez elég késztetést jelent arra, hogy a számodra BIZTOS utat lecseréld sokkal bizonytalanabbakra?

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

engem csak érdekel.

Nem azt mondtam,hogy hűű én most bele fogok vágni ha valaki azt írja ,hogy ő már csinált ilyet...

de igen,érdekel hogy kinek milyen tapasztalatai vannak evvel kapcsolatban.

2013. márc. 12. 14:35
 6/20 anonim ***** válasza:
Vajon miért pont 500? Hol írja hogy neked pont annyi kell egy normális fogyáshoz? Talán mindenki csak irigységből írja azt hogy a gyors fogyás rossz? Ha meg valaki azt írja hogy ő gyorsan fogyott de nagyon löttyedt lett akkor az meg biztosan azért mert nálad rosszabb adottságokkal rendelkezik? Ha feltetted magadban a kérdéseket és sikerült is megválaszolni akkor kezdj csak bele nyugodtan.
2013. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
amúgy jó arcok vagytok h "féltetek" :DD
2013. márc. 12. 18:47
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyan nem féltelek, én leszarom mi lesz veled, hisz nem is ismerlek, csak írom amit gondolok.
2013. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
gondoltam h ilyesmit írsz vissza,azért írtam ezt a szöveget XDXDXDXDXD
2013. márc. 12. 20:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Miért kéne féltenem téged?
2013. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!