Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok és 77 kg,...

165 cm vagyok és 77 kg, szeretnék fogyni kb egy 20 kg-ot, hogy jól érezzem magam. (A többi lent)?!

Figyelt kérdés

Asztmás vagyok de allergiás is vagyok a tojásra. ,

hogyan tudnék lefogyni sikeresen?

Szeretek mozogni egyébként, csak mikor érzem, hogy rosszul vagyok leülök és kifújom magam. Várok egy kicsit, és kezdem előről.

Megtanultam már kezelni a helyzetet. Van itthon taposógépünk is, és már egy két hete körülbelül nem eszem kenyeret és zsírosabb ételeket, édességet sem.

Nagyon szeretem a zöldségeket és a gyümölcsöt de nem mindig van itthon pénz, hogy nekem külön csak úgy vásárolgassunk sajnos, szóval ami a hűtőben van, abból kell gazdálkodnom. Természetesen apám miatt szalonnával és kolbásszal van tele de én nem szoktam enni belőle, a zsebpénzem össze szoktam gyűjteni és abból veszek extrudált kenyeret, gyümölcsöt, joghurtot de ez persze nem mindig jön össze és sajnos és olyan vagyok hogy könnyen hízok. BÁRKINEK HA VAN VALAMILYEN SEGÍTŐ ÖTLETE, hogy mit és hogyan csináljak és hogy mennyit taposógépezzek naponta és mikor fog meglátszódni az eredménye rajtam,?! Az írjon! Nekem nem nagyon kellene szerintem 1500 kcal-on felül enni, sőt ez szerintem sok. Aki nem akar hozzászólást írni, mert a többiek beoltanák akkor az írhat üzenetet is!

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét,aki ír! :))



2013. márc. 24. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Sajnos már nagyon rosszul érezem magam,attól ahogy kinézek :(

Nincsen semmi önbizalmam,pedig sokan szeretnek és azt mondják,hogy szép is vagyok de nem hiszem el.. egyszerűen ez nem én vagyok :( én csak akkor leszek önmagam ha elérem a célom és végre magabiztosabb leszek :(


(ja és amúgy most fogok érettségizni,és lány vagyok.)

2013. márc. 24. 07:55
 2/7 dieta ***** válasza:
Próbálkozz egészséges étrend mellett fogyni ,így nem kel változtatnod megszokott étrendeden .Nem attól lehet fogyni , hogy nem eszem szénhidrátot ugyanis ami növény az szénhidrát a zöldség és a gyümölcs is.Az egészséges étrend a változatos táplálkozáson alapszik legfeljebb egyes élelmiszereket előnyben részesítünk másokkal szemben. Ilyen a fehér liszt és a teljes kiőrlésű de ez nem jelenti hogy nem szabad fehér lisztes dolgokat enni csak ahol lehet célszerű felcserélni.
2013. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy pl a kolbász sokkal jobb reggelire, mint az extrudált meg tökömtudja milyen kenyér.

Ne egyél semmi liszteset, cukrosat, krumplit, rizset, gabonát, csak hús, zöldség, gyümölcs. Mellette menj gyalog suliba, vagy sétálj a barátnőiddel, az nem olyan megterhelő.

Garantálom, hogy le fogsz fogyni.

2013. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pénzem csak egészséges ételekre.

Én úgy oldottam meg, hogy reggelire eszek abonettet, vagy zabpelyhet tejjel, sütök zabpehelyből muffint, azt eszem 1-2 napig reggelire tejeskávéval.

Ebédre azt eszem ami van, csak kis adagot.

Édesség gyanánt sütök valami olyasmit, ami diabetikus. pl: tönkölylisztből gofry - gyorsan megvan, vagy puding édesítőszerrel.

Vacsorára: tojás, virsli, kolbász mehet, csak ne fehérkenyérrel, hanem mondjuk 1-2 szelet puffasztott rizzsel, abonettel mondjuk.

2013. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel lisztet és cukrot már haladsz! Tehát kenyér, tészta, extrudált izé, minden amiben cukor van kilőve. Reggelire nagyon jó a sima natúr zabpehely, fél kiló 200 Ft körül van, elég vagy 2 hétre (másfél deci tejbe 20g zabpehely, be a mikróba, megrottyan, kész, lehet bele édesítő, esetleg natúr kakaóporból egy kicsi). Egyébként meg sovány húsok, zöldségek, barna rizs, zsírszegény túró, tonhal konzerv. Taposógép helyett én a tempós gyaloglást javasolnám, folyamatos, monoton, gyors gyaloglás 40 perc heti 5x.

Én 22 kilót fogytam, neked is menni fog.

2013. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orvosoddal beszéltél, milyen sportot ajánlana?
2013. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szokásos dolgokat kell elhagyni amiket nem szabad enni, ha viszont nem lehet válogatni nagyon akkor az adagokat kell felezni az is garantáltan segít.
2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!