Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelinek zabpehely 1-2...

Reggelinek zabpehely 1-2 kocka étcsokival nem valami jó választás?

Figyelt kérdés
Július óta próbálok változtatni az étkezési szokásaimon. Már óvodáskoromtól kezdve kakaóval indítottam a napot, valszeg ezért is híztam el =( Július óta azt sikerült elérnem, hogy reggel, mikor reggelizni megyek, nem azonnal a kakaó jut eszembe, de sajna még az édesség nem hiányozhat a reggelimből, mert különben egész nap ideges és fáradt vagyok. :S Még nem vmi sokat fogytam, de ugye ez nem állítja meg a fogyást?
2009. szept. 18. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

De, nagyon is jó választás!Csak jó minőségű csokit egyél!

A kakaó pedig feldob. Reggel gyorsan cukrot kell juttatni az agyadba, erre ez jó reggeli. Próbálhatsz mézet, banánt, lekvárt, gyümölcslevet, aszalt gyümölcsöt is.


[link]

2009. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel lehet bűnözni és ha tényleg 1-2 kocka az még egészséges is.
2009. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
de ha rendes kakaóporból csinálsz magadnak kakaót édesítővel és 0,3 %-os tejjel akkor az nem hízlal és nyugodtan ihatod. de a zabpehely és étcsoki is jó.
2009. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bűnözés, hanem szükséglet. Az agyadnak cukor kell, és gyorsan. Esetleg gyümölccsel kiválthatod, meg kakakóport valamibe.
2009. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

A csokit vedd ki! Helyette inkább szőlőcukrot egyél!


B-92

2009. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én óvodáskorom óta tömtem magamba a csokoládét (2x 3x annyit mint egy normális gyerek) és nem híztam el egyáltalán, szóval nem hinném, hogy napi egy bögre kakaótól meg lehet hízni. De ha igen azonnal rászoktatom magam! :-)

Egyébként a hiba az egész étrendedben keresendő, nem a kakaóban.

2009. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ne úgy képzeld el a kakaóivást mint a normál embereknél =) 1 bögre tejbe 4 evőkanál kakaót tettem, ráadásul délután is, ha nassolni volt kedvem kakaót ittam (újabb 4 evőkanál xD). és persze a belevaló keksz vagy éppen csokis müzli sem hiányozhatott...

1ébként köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :D

2009. szept. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!