Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék még 5 kg-ot?

Hogyan fogyhatnék még 5 kg-ot?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a méreteim a következők: 164 cm, 55-6 kg, 34-36-os méret, mell: 88,derék: 74..vagy lehet rosszul mértem, de elvileg annyi. csípő: 89. Szeretnék lapos haasat, na nem kockásat, de azért izmos szeretnék lenni. Naponta kb. 1100 kcal-t eszem, néha egy-egy szelet csokit, de szeretném visszavenni kb. 700-800-ra. Segítenétek nekem, hogy tudnék bombaalakot elérni? Ezenkívül az a 800 kcal-os étrend miből állhatna? Köszönöm szépen előre is!

2013. márc. 28. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Már az 1100 is kevés egy 15 éves fejlődésben lévő lánynak, nemhogy a 7-800!

Csak az alapanyagcseréd kb. 1400 kcal-t igényel (ez azt jelenti, hogy a tested ennyit eléget már azzal, hogy létezel), ha ennél kevesebbet viszel be, akkor koplalsz!


Ha tartós eredményt akarsz, akkor NE így csináld!

Ha túl kevés kalóriát viszel be, attól soha a büdös életben nem leszel izmos!

Az izmokhoz megfelelő mennyiségű fehérje kell, nem pedig koplalás.


Olvass utána a szálkásító diétának (bár a súlyod tökéletes), és az alapján állíts össze magadnak egy kb. minimum 1300-1400 kcal-os étrendet. Azzal mész is valamire.


(egyébként a derékbőséget a derekad legvékonyabb részén kell mérni. Belenézel a tükörbe, és ott mérsz, ahol a legkarcsúbb vagy.)

2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!