Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le? Fontos!

Hogy fogyhatnék le? Fontos!

Figyelt kérdés
Sziasztok! én 18-éves vagyok,és nagyon hízékony. 153 centi vagyok,és 96kiló ( nem kamu... mindenki azt mondta,hogy lehetetlen hogy annyi vagyok,de egy orvos mérte le! ) mindenki kb olyan 70 kilót mond,ha kérdezem "szerinted hány kiló vagyok " senki se mondja rám hogy duci vagyok,DE AZ VAGYOK! 1-év alatt felszedtem 25 kilót, körülbelül 30kilót leszeretnék fogyni... de nem tudok futni,mert fáj a térdem... nem is eszek sokat,betartom azt hogy 6-után nem eszek,és változik a súlyom. A múltkor fogytam 3-kilót,felszedtem 4-et... most vagyok 96, voltam már 60-is.. és még csak 18vagyok. gyorsan szeretnék fogyni,de nem úgy,hogy fájjon. :D szedtem ilyen zsírégető gyógyszereket is. Adiponix,Revex... hát sz-art se segítettek. futottam is,de nagyon fáj futni.. EGYÁLTALÁN nem értek a fogyókúrákhoz,de ilyen 90-napos diétát sose csinálnék,tuti nem birnám... 1napig maximum :/ mit csináljak?? ( pénzem az nincs sok,de egyfajta alacsony keret belefér. ) van egy edzőterem innen nem messze. 13-ezer forint... bevállaljam? egy hónapban egyszer 13-ezer még talán belefér.. de gondolom ennyi nem elég,ha csak lemegyek edzek és hello. :SSS segítsetek! köszönöm!

2013. márc. 22. 15:56
 1/10 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani , de ha igazak a paramétereid , akkor annak igen is látszania kell!!

Oka van hogy meghíztál és az az evés, tehát tessék sokkal kevesebbet enni,mivel az az adag amit most megeszel túl sok, a szervezetednek nincs rá szüksége , ezért üt vissza súlyfeleslegként.


Ha viszont nem eszel mások szerint sem sokat , akkor E.ü probléma állhat a háttérben és azt csal orvos tud segíteni: pl lehet pajzsmirigy


szia

2013. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, nagyon gyorsad szedted fel, most már muszáj tenned ellene.

Az első jót mondott, ha nem eszel sokat, menj el orvoshoz. De a nem sok relatív s van, aki kevés evéssel sem fogy. Mennyit eszel és mit?

A futás nem csoda, hogy bántja a térdedet, ekkora túlsúllyal nagyon nem tanácsos, ugyanez vonatkozik az ugrándozós gyakorlatokra. Én személy szerint nem költenék edzőteremre, inkább egypár súlyzóra, de anélkül is lehet edzeni, nemrég kezdtem, egyelőre a youtube-on szemezgetek a szimpatikusak közül :) A pénzt inkább minőségi ételre költsd.

A 90 naposat pedig ne bánd, elég illogikus módszer, amit sokkal könnyebb nagyon rosszul csinálni, mint jól, ha lehet egyáltalán jól. Inkább ne akarj sok szénhidrátot enni s legyenek kiegyensúlyottabbak a napjaid.

2013. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem edzőterembe kell menned, hanem orvoshoz, hogy megnézze az okát. Persze életmódváltás (helyes étkezés) nélkül egy dekát sem fogsz fogyni.
2013. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell edzőteremre költeni. Otthon is edzhetsz (ingyen) a pénzt pedig költsd minőségi élelmiszerre (húsok, zöldségek).


Tejtermékeket, lisztet, cukrot fogyasztva az elhízás, hormonális betegségek teljesen természetes jelenségek (betegségek).

2013. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Adiponix,Revex... hát sz-art se segítettek"

Ezek nem gyógyszerek, már itt nagy tévedésben vagy. Na meg persze hogy szart sem ér ha nem diétázol, a vágyaid kb olyanok mint izmosnak lenni súlyzós edzés nélkül, vagy akár terhesnek lenni dugás nélkül. Sült galambot ne várd a szádba, tenni kell a dolgokért akkor lesz valami.

2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj először otthon tornázni. Enni pedig egyél: hal, tojás, húsok, csirkemell, zöldség, gyümölcs,sovány túró. Kerüld: a cukros ételeket, a pék árukat. Én is így csinálom. És egyébként alá tudom támasztani, hogy nem mindenki látszik annyi kgnak amennyi valójában is. Engem is kevesebbnek néztek jóval, de nem tudom megmondani, hogy mitől van ez.
2013. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Használd a keresőt, már millió ilyen kérdést feltettek!!!!


Segítek: szálkásító étrend és aerob edzés. Nah, ha erre rákeresel, meglátod, mit tudsz belőle kamatoztatni. Nem kell kigrammoznod egyiket sem (gondolom eddig is össze-vissza zabáltál, úgyhogy már minimális odafigyeléssel változásokra számíthatsz).


Edzőteremre ne költs! Így van, tornázz otthon. Semmi ugrabugra, csak saját testsúlyos gyakorlatok + heti 4-5 alkalom 1 órás TEMPÓS és FOLYAMATOS (nem állunk meg közben nézelődni meg fagyizni) GYALOGLÁS.


Min. 3 liter SIMA víz.


Szedd már össze magad, 18 évesen föl-le hízogatni 20 kilókat kvára nem normális.


Ha az elhatározás megvan, akkor a rendszerességen és odafigyelésen van a hangsúly és nyert ügyed van.

2013. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Nem kell kigrammoznod egyiket sem ---> ez a fehérje és szénhidrát arányra vonatkozik
2013. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 116 kiló voltam, eddig 22 kilót fogytam. Olvass utána! Segítek:


[link]

[link]

[link]


és főleg:

[link]

2013. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igenis kolts edzoteremre. Az etkezesnel pedig amivel kevesebbet eszel, a minosegre fordithatod. Az otthoni ezdesbol semmi sem lesz, mert hat ugy fest nem az erosseged a ilyesmi. Viszont ha latod a sok jotestu embert akik kemenyen dolgonak az alakjukert, feltetelezem, hogy inspiralni fog. Ott pedig kapsz segitseget az edzotol, es tovabbi sportos baratokra tehetsz szert. Kotve hisem, hogy ket sulyo a szoba sarkaban megoldana ezt a dolgot.
2013. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!