Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől az étrendtől fogyhatok?

Ettől az étrendtől fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggel óriás natúr túró rudival és 2 db kakaós jó reggelt kekszel kezdek, aztán 2 óra múlva 1 alma, megint 2 óra múlva narancs, ebédre párolt zöldség panírozott pulykával/csirkével/hallal vagy saláta, délután répa (vagy vmi más zöldség) és Danone joghurt ( [link]

Tudom, a jó reggelt-et és a túró rudit is el kéne hagynom, jó reggelt még talán menne is, de a rudiról nem mondok le :) Nem sokára elkezdek kicsit mozogni is, de amúgy nagyjából jól csinálom, vagy min kéne változtatnom? Még elég kezdő vagyok a témába, és nem szeretném, hogy az egészségem kárára menjen...



2013. márc. 28. 16:02
 1/3 skyton válasza:
Hát ez nem egészen jó :S Próbáld ki ezt: [link] igaz nem lesz könnyű, de hidd el hatásos. Én 2 hónap alatt fogytam 8 kg-ot, úgy , hogy azért néha bűnbe estem :)
2013. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom reggel édesre vágysz.

Túrót, kakaóport keverj össze, adj hozzá egy kis vaniliaaromát is. Egy rozskiflit megpiritasz, megkened kis mézzel és ráhalmazod a kakaós-túrós masszát. Laktatóbb, egészségesebb és hasonló íze van, mint a rudinak.

Napközbe gyümölcs jó.

Ebédre nem panírozott, és nem olajban rántott húsra kell gondolni, sima natur pulyka, vagy csirkemell roston, párolva stb.

Vacsora zöldség és főtt tojás ezekből egy jó kis sali.

Délután a natur joghurt.

2013. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői válaszért!

Kipróbáltam azt a túrós masszát, hát még azért szokni kell egy kicsit, de nem rossz :) (igen, amúgy jó észrevétel, hogy szeretem reggel az édeset)

És már panírozott húst sem eszek :)

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)

2013. ápr. 21. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!