Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeres testmozgással...

Rendszeres testmozgással fogyhatok-e, ha az étrenden nem változtatok?

Figyelt kérdés

A rendszeres testmozgáson heti 5 alkalommal, 30 perc testmozgást kell érteni. Főleg a comb és az alhas + fenék izmait dolgoztatja ez a mozgásforma, a 30 perc végén már folyik rólam a víz.


60kg/ 168 cm vagyok. Nem szeretnék sokat, csak úgy 2kg-t leadni.

Pusztán a mozgás révén lehetséges ez?

Egyrészt nem vagyok koplalós alkat, másrészt tartós eredményt szeretnék.


2013. márc. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nyilván sok mindentől függ, de ha nem elég egészséges az étrended, miért ne változtatnád meg? Az egészség fontosabb, mint az a 2 kiló, legalábbis én ezt tartom helyes álláspontnak. Csak mert most egészséges vagy, közel sem biztos, hogy mindig így marad, ha pont azt választod meg rosszul, amit beviszel a testedbe.
2013. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a mai világban mi számít "egészségesnek". A boltban vásárolt zöldség és gyümölcs is lehetet permezetezett, és szinte mindenben vannak relytéjes eredetű adalék anyagok.


Amúgy szerintem nincs különösebb a táplálkozásomban, kb. úgy ehetek, mint minden normális ember.

Nem iszom cukrozott üdítőket, csak vizet, édességet csak alkalmanként eszem, az étkezés napi 5-szöri kis adagokban, zöldséggel, gyümölccsel is. Nem eszem zsíros húsokat, húsból is csak keveset, a kenyér barna, vagy korpás zsemle. A vacsora már csak egy szelet barna kenyér vajjal, és egy alma.

Úgy érzem, ezen nem tudok változtatni, mert úgysem lennék képes tartósan betartani.

2013. márc. 21. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel csak 2 kg-ot akarsz fogyni(ami elég nehéz, mert minél kevesebb, annál nehezebb) inkább kezdj el sportolni rendszeresen, mert neked csak formálódni kellene, ha amúgy nincs rajtad felesleg, 2 kg az semmi, annyi kell szerintem :)
2013. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Ez így van, csak csökkenteni tudjuk a káros anyagok esélyét, node az is valami :)

OK, Te ismered magad, én általánosan írtam, hisz nem tudtam, hogyan étkezel. Úgy néz ki, sokaknál jobban. (De soha ne mondd, hogy soha :P Életmódot váltani nem feltétlenül nehéz :) No de ezt csak úgy írtam, mert ezt gondolom, de nem akarlak rábírni semmire.)

2013. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az az igazság, hogy egyébként fogalmam sincs, hogyan is kellene egészségesen étkezni, erről csak annyit tudok, amennyit olvasgatok itt-ott.


Azt tudom magamról, hogy például nem tudnám teljesen mellőzni az étrendemből a krumplit, vagy a rizst, vagy a kenyeret a fogyás érdekében.

2013. márc. 21. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem úgy kell egészségesen enni mint az átlag magyar, mert közülük bármelyik lehet elhízott, cukorbeteg, allergiás stb..


Tartsd magad a sok zöldséghez és húshoz, és ha zavar a zöldségek permetszer tartalma, akkor gondolj arra: a barna kenyér is tele van peszticiddel. DE emellett a zöldségek legalább alap járaton ehetők, és nincs bennük adalék.. Egy kenyérben már van, és az alapanyag sem igazán lenne fogyasztható..

2013. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!