Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most olvastam a Dash-diétáról,...

Trbambi kérdése:

Most olvastam a Dash-diétáról, és keresem mindenhol a róla szóló könyvet, sajnos sikertelenül! Hol tudnám megvenni Budapesten?

Figyelt kérdés

#Dash-diéta
2013. márc. 28. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

azért az elég sokat elárul róla,hogy a keresőben a femina oldalát adja be elsőként,aminél dilettánsabb,önpusztítóbb,félrevezetőbb oldal jelenleg nincs.

nem lenne egyszerűbb bevált,kipróbált dolgokat művelni,amiknek a sikeressége egyértelmű,mint a szálkásító diéta,vagy a paleo mondjuk?

a dasban megadott 18/55%os fehérje-ch tápanyag arány meg nem célravezető,hanem megplöttyesztő.

2013. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,de nem az volt a kérdésem,hogy mi a véleményed a Dash-diétáról!Tisztában vagyok a diétákkal,azok pozitív és negatív hatásaival!
2013. ápr. 11. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg a Dash diéta vérnyomás csökkentő, nem feltétlenül a fogyás a cél.

Neten esetleg sikerült megrendelni? :)

2014. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!